TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

01 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

01 Aralık Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 ŞOV VAR YEĞEN ŞOV! Dün sana üstün altılı bilgimle hazırlayıp önüne altın tepside sunduğum müthiş Bursa kurgum sayesinde 48 gaymeye 1.350 gaymeyi cebine indirdin. Şovlarım devam edecek. 


-BURSA'DA YARIŞ HAYATI ÇOK RİSKLİ ATLAR VAR - 


Dün kahveye gittiğimde büyük bir kalabalık beni kapıda karşıladı. Mahallenin balıkçılarından İskorpit Faruk, ceketinin önünü ilikleyip elimi sıktıktan sonra içeriye buyur etti. Çaykur Rıza'nın da yüzü gülüyordu. İçeride 346 kişilik kalabalık bir mahalleli vardı. Hepsi de üçte üç gidiyormuş. Tam da iki bankomun koşacağı ayakta kahveye gelmem onları çok heyecanlandırmış. Hepsi de ne verdiysem oynamış. Kapıdan içeri adım attığımda Levrek Kenan'la, Somon Osman masalarına buyur ettiler. Balıkçıların hepsi kahveye akın etmiş yeğenim. Sonra Karbüratör Ayhan geldi. Onu da Egzoz Adnan takip etti. Ustura Fuat'la İspirto Recep'in yanıma gelmesi de uzun sürmedi. Onları da Portakal İsmet'le, Hurma Mustafa izledi. 


- BURSA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ -


Mahallenin manavı, bakkalı, balıkçısı, tamircisi bir olmuş ne verdiysem onu oynamıştı. Bu duruma şaşırmam mümkündü. Biraz zaman geçti. Kalabalığı yaran Erkete Orhan yeğenim yanıma sokuldu. "Dayı, saydım, 345 kişi var. Müthiş kurgun tuttuğunda adam başı 100 gayme alsak garip gurubayı sevindiririz. Sen emir verirsen herkes parayı getirir." demesiyle sinirlenmem bir oldu. "Orhan yeğen, sakın yanlış saymış olmayasın. Seninle beraber 346 kişi olduğunu daha kapıdan girmemle saymam bir oldu. Sana ceza kesiyorum. Ne verirse yarısını bana getirmen mümkün olacak." dedikten sonra ayağa kalktım. Son üç at giriyordu. Sandalyeye çıkıp yüksek sesle konuşmaya başladım. 


- BURSA AT YARIŞI GALOPLARI -


"Ahali şimdi söylediklerimi iyi dinlemeniz mümkün olsun. Kulaklarınızı dört açın. Her ne kadar üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı sayfamda herkese açık yayınlamış olsam da, her isteyen istediği gibi söğüşlese de burada toplananlardan 150 gayme alacağım, o parayla da fakir fukarayı sevindireceğim söylentileri doğrudur." dedim. Sonra da Çaykur'a bir göz işareti attım. Hemen bağış kutusunu getirdi. Herkes sıraya girdi. 150 gaymeler birikti. Herkes attıktan sonra cebimden çıkardığım 10 misli tutmuş Adana kuponumu kutuya attığımı görenlerin gözleri fal taşı gibi açıldı. Akşam olduğunda cebimde 65 bin gayme vardı. Erkete Orhan'ı çağırıp bir kamyon kiralattım. Stokçu Murtaza'nın kapısına dayandım. Ucuza alıp stokladığı 5 litrelik yağları, 5 kiloluk unları kamyona yükledim. Horoz Abdullah'ın çiftliğine uğrayıp tanesi yarım gaymeden yumurtaları da doldurdum. Lolipop Fikret'ten de şekerleri aldıktan sonra mahallede ne kadar aç açıkta varsa kapı kapı dağıttım. Anlayacağın, üzerimde çok dua var. 

Haydi yeğen, şimdi sıra sende. Verdiğim müthiş kurguları oynayıp gaymeleri indirdiğinde açları doyur, çıplakları giydir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

5 ÇAĞLAYAN ŞELALE BANKO
11.4.13.2.14.10.7.1
4.3.6
1 MAVİ KILIÇ // 8.5
5.8.3.1.7
8.9.4.10.11.1.2

67.2 TL

GÜNÜN DİĞER BURSA, İSTANBUL, YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder