TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

03 Aralık Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

03 Aralık Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben müthişim, haberin ola. Üç gün önce sana 1.3250 gayme buldurmamdan sonra Hasan Kurumuş yeğenim iki gün önce 2.160 gayme, dün de Cengaver Yiğit yeğenim 300 gayme buldurdu. Kıymetimizi bil, gücümüzün farkında ol. 

Dün Karşıyakalı Cemo Yeğen, tam da keyif yaparken beni aradı. Dayı ne yapıyorsun diye sorduğunda ultra lüks evimin süper döşenmiş mutfağında gönlümce eğlenmem, biraz da dinlenmem mümkün dedim. "Süpersin Dayı'm, sandalyede mi oturuyorsun yoksa koltukta mı?" dediğinde biraz sinirlenmem söz konusu oldu. Cemo Yeğen, mevzuya gel diyerek sert çıktım. "Tamam Dayı'm kızma. Sen soruma cevap ver." dedi gülerek. 


- KOCAELİ AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-


Sandalyada oturuyorum Cemo yeğen. Ne olacak diye çıkıştım. "Oooo!.. Dayı'm benim. Tam da yerini bulmuşsun, artık üstün altılı bilgini kullanıp yarınki Kocaeli bültenini de bulursun. Ellerinden öperim, şansın bol ola." deyip kapattı. Kripto mesajı almıştım. Bülteni bulup üstün gavurca bilgimi devreye sokunca Cemo yeğenin müthiş bankosunu görmem de mümkün oldu. Hemen mayın dedektörlerimi çalıştırdım. Bütün bülteni çözmem şipşak 43 saniye sürdü yeğen. Artık müthiş Kocaeli kurgum hazırdı.


- KOCAELİ AT YARIŞI GALOPLARI -


Şimdi sana düşen hiç vakit kaybetmeden ganyanın yolunu tutup sıraya girmen. Aldığım istihbarata göre, geceleyin verdiğim müthiş kurgulardan sonra sabahları ganyanların önünde uzun kuyruklar oluyormuş. Bunu yağ kuyruğu zannedenler bile varmış yeğenim, haberin ola. Sonra sen de pişmanlıktan kafanı duvara vurup "Dayı'm beni ikaz etmişti" deyip kapımı çalma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

EDİTÖR: Yeni iddaa tahmin ve analiz siteniz "İDDAALI" açılışının üçüncü gününde 12 isabetli yüksek kazandırma yüzdesini sürdürerek yoluna devam ediyor. Şimdi tıklayın ve Sihirli Kantarma'nın 6 yıllık güven ve tecrübesini de yanınıza alarak şimdi ve her zaman ÜCRETSİZ olan sitenizle kazanmaya başlayın: İDDAALI ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ.

Nalkapon Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

4. AYAK 3 KAFAKIRAN yerine ilk ayak 6 VALIANT KING eklenmiştir. 11.40

3. AYAK 1 AVUKAT YERİNE 8 LEGEND OF LOVE EKLENMİŞTİR. 12.11

2. ALTILI

2.1.4.3.9.6
1.6 // 5.8.9
5.3.8
6.7.5.2.1
9 CHAIRMAN BANKO
4.3.5.8.6.10

86.4 TL

GÜNÜN DİĞER KOCAELİ, İZMİR VE YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder