TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

02 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

02 Aralık Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriBenimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. İki gün önce sana verdiğim 1.350 gaymelik Adana bülteninden sonra Hasan Kurumuş yeğenim de dün 2.160 gaymelik İstanbul bültenini verdi. Haydi yine iyisin yeğen, cebin şişti. 

Dün akşam Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden iki müthiş banko aldım. Onun söylediği müthiş bankoların adını duyar duymaz ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçeteleri çıkardım. Hızlıca karıştırdığımda bir de ne göreyim? İkisinin ismini de yazmışım. Gücümün doruklarındayım.


-İZMİR İDMAN PİSTİ PROGRAMI-


Dün akşam İstanbul bültenine bakmadığım için kendimi taş konkene verdim. Emekli takımını söğüşleyip cebimi şişirdikten sonra evime gitmek için parkamı giydim. Yolda ilerlerken arkamdaki üç ayak sesini duymam mümkün oldu. Ben hızlanınca onlar da hızlanıyordu. Gavurca konuşmalarını anlayamadığımda onların ikisinin Suriyeli, birinin de Afganistanlı olduğunu anlamam uzun sürmedi.


- İZMİR AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-


Adımlarımı hızlandırıp kuytu bir sokağa girdim. Peşimden koşarak geliyorlardı. Onları ya Büllük Adnan ya da TJK Reisi'nin göndermiş olması söz konusuydu. Sokağa girdiklerinde tam karşılarında beni görünce bir adım geri attılar. Sonra yalnız olduğumu düşünüp bana doğru koştular. Aramızda bir metre kala durdular. İçlerinden en esmer olanı "Nalko, namını çok duyduk. Her gece emekli takımını söğüşlediğini, TJK'nın kasasını boşalttığını, cebinde en az on tane tutmuş ikili üçlü kuponu aldığını bilmemiz söz konusu" dedi. Sonra en zayıf olanı kahkaha attı. Diğeri de "Şimdi bir sen varsın, bir de biz varız Nalko" deyip belindeki sustalıyı çıkardı. İşte o anda benim gülmem mümkün oldu. Esmer densiz "Gül, gül Nalko, son nefesini vermeden son gülüşün." dedikten sonra belinden nunçakayı çıkarıp salladı. 


-İZMİR AT YARIŞI GALOPLARI-


İstersen arkana bir bak da yalnız mıyız gör densiz dememle şoka uğraması bir oldu. Çünkü yeğen, mahalle takımından Goril Abdullah'ın dükkanının önüne gelmiştim. Yanında da Orangutan Mustafa, Kaplan Raci, Çita Niyazi, bir de Anakonda Burhan vardı. Ellerinde haydar sopalarla bir anda mülteci densizlerin tepesine çullanıp üçünü bir anda yere serdiler. 45 saniye sonra üçü de ayaklarıma kapanıp yalvardı. Ceplerine birer tutmuş ikili kuponu koyup onları emniyetten eski dostum Komiser Kolombo'ya teslim ettim. Sınır dışı edildiler yeğen.

Bu mülteciler yüzünden başımıza çok bela gelecek haberin ola. Tez elden hepsinin postalanması söz konusu olmalı. Ankara'daki hatırlı dostlarıma haber saldım haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

5.2.7.8.4.9.3.6.11.10
1.6.3.4.5.9
7 WELL BORN BANKO
2.7.5.1.4.3
5 KARA MUSTAFA BANKO
8.2.3.6.9

144 TL 

GÜNÜN DİĞER İSTANBUL, YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


Etiketler

Yorum Gönder