TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

03 Aralık Yiğit Can İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

03 Aralık Yiğit Can İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


HALDUN:

Son yarışında banko tercihim olarak şablonumda yer verdiğim safkandan beklediğim performans geldi ve ikinciliği hanesine yazdırdı. Kısa ve orta mesafede başarılı olabilecek  izlenimle sahadan bir daha ayrıldı. Rakipleri son yarışa göre biraz daha sertleşmiş. Galop yapmadan koşulara katılması sonucu aldığı neticeler alışkın hale geldi. Kilosu uygun Haldun boş kilosu ve temposu şişkin yarıştan düzlükte atacağı sprintle çizgiyi önde geçerek ayrılabilir. Günün ilk bankosu. 


-İZMİR AT YARIŞI GALOPLARI-


KING JACKSON:

İlk kum koşu sınavına sevdiği pistte eksiklerini gidererek giren safkan çim pistte uzun mesafeli koşu sonrası denk gurupta alışkın olduğu mesafede mücadele edecek. Kaba kum performansına şimdiye dek görmediğimiz King Jackson sentetik kumda başarılı sonuçlar aldı. Kum pistte kardeşi White Vater iki birinciliği hanesine yazdırmış isimdir. Çirçuz'da sentetik kumda bir çok kez çizgiyi önde geçti. Koşuya süratli giriş yapmasını beklediğim King Jackson 1200--1.20, 1000-105.4, 400-25.5 çalışarak hazırlığıyla sürpriz de yazılı. 

ES ROBERO:

Bursa'da şampiyon Long Runner'la mücadelesi kısa süren ikinciliği sonlara doğru hanesine yazdıran safkan ilk defa ciddi sınav vereceği İzmir kumunda zoru başarmaya yakındır. Dombra ve Can Dadaş isimli iki süratli rakibin sert çekişmesi düzlükte fırsat yakalatacaktır. El Nino ve Poker Face'ın ataklarına karşılık vererek çizgiye kadar 1000-1.06, 400-26 Rahat hazırlığıyla liderliğini sürdürmeye gayret gösterecektir. 


-İZMİR AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-


AYDURU:

Şampiyon jokeyiyle sahada uygun rakipleri yakalayan Ayduru mesafeye yatkınlığı ve sevdiği tempoda koşunun ilerlemesiyle rakiplerine düzlükte hakimiyetini hissettirip çizgiye ulaşacak ilk isimdir. Hazırlıklarında formunu geliştiren kısrak 600-40.5, 400-26.5 rahat galoplarıyla günün ikinci banko ismidir.

Yiğit Can İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

10 HALDUN // 3.8.5.1.9
8.2.6.11.9
3.9.5.4.8
4.5 
1 AYDURU BANKO
4.1.3.13.6.5.9.17

32 TL

GÜNÜN DİĞER KOCAELİ, İZMİR VE YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder