TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

04 Aralık Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

04 Aralık Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 


BÜYÜKKENAN

Şu anda inanılmaz bir formu var. Grup çok olmasa da sertleşti. Düzlükte kapandığı yarıştan sonraki koşunu rahat kazanmıştı. Kilo bakımından daha avantajlı gireceği yarışta yükselen form grafiğini iyi değerlendirip sonlarda yapacağı ataklarla bir daha kazanmak isteyecektir. 

NARLIDERE

Nizamettin kardeşim burada Sercanan, Kırsalda gibi kazandığı atlardan inmiş. Narlıdere son koşusunda düzlüğe dördüncü çıkmış, son yüz metrede de epey ara kapatmıştı. Kardeşi Hasibakız'ın kumdaki başarıları ortada, Açık yarışta da ikinciliği var. Gücüne ulaşmış gördüğüm safkan aprantisinin de tercihiyle bankom.


-ADANA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-


WISEMAN

Uzunda ne kadar iyi koştuğunu, koşacağını biliyorduk. İki kısa yarışından sonra mesafesini bulunca bu gruptan ve bugünkü grup koşudan bazı atları geçti. Orada da rahatlıkla koşabilecek güçte olsa da burası tercih edilmiş. Akın Sözen kardeşimin deklaresi de bana güven verdi. Zaten iyi jokeyler burada at binmeyi tercih etmemişler. Yol bulur, sprinte geç kalkmazsa kazanır. Çoğu zaman kaybetmesinin sebebi bunlar.

DELİ TAHİR

Birkaç koşu önce yine Müslüm'le bunların çoğunu ezip geçmişti. Son koşusunda da içeriden o kadar güçlü geldi ki diğerlerinin direnmesini beklemek güçtü. Tempoyu yükseltme ihtimali olan Cagner, Uçan Fil, Sumelhan üçlüsü işini iyi yaprsa sonlarda Deli Tahir de üzerine düşeni yapacaktır. 


- ADANA AT YARIŞI GALOPLARI-


ROYAL EAGLE

Bu at bu orjinle nasıl daha iyi yerlere gelmiyor anlamak mümkün değil. Ceylincan, Steppe Eagle, Petekcan gibi kardeşleri daha başarılı isimler. Royal Eagle'ın son ikinciliğine şöyle bir bakacak olursak güçlü rakibi The Red Sonya dışındakilere son metrelere kadar direndiğini görebiliriz. Bugün Müslüm kardeşim de önde fazla yormaz, hatta mücadele içine girmeden ilerler, düzlüğe de nefesli gelirse direnebilir. 

PRENSES ASLI:

On erkek rakibinin arasında Taşkır'ın arkasından ikinci olduğu koşuda Gökhan Kocakaya kardeşim sprinte biraz geç kalkınca belki de kazanacağı yarıştan oldu. Son metrelerde de çok iyi ara kapattı. Daha önce uzunda erkek rakiplerini defalarca geçmiş bir at olarak burada bu kadar tutulması anlaşılır şey değil. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

10.11.8.7.2.1.3.6
2 NARLIDERE BANKO
6 WISEMAN // 1.7.9
3.4.8.6.7
7.1.5
2.6.4.13.3

42 TL


Etiketler

Yorum Gönder