TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

29 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

29 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben bugün müthişim. Gücüm de yerinde. Her ne kadar bazı kesimler gücümü hafife alıp benimle maytap geçmeye çalışsa da düşmanlarım pusuda bekleyip en ufak hatamda kafasını siperden çıkarsa da üstün altılı bilgimle baş edemedikleri, mükemmelliğim karşısında boyun eğdikleri, gücümü kabullenip önümde diz çöktükleri söylentileri doğrudur. 

Bugün horozlar ötmeden önce Dürbün Necdet'ten tap sikrıt bir arama aldım: 

+ Nalko, nasılsın, iyi misin?

- İyiyim Dürbün, seni sormalı.

+ Ne olsun, ben de Hipodrumda istihbarat toplamaya çalışıyorum. Bak sana kimi buldum Nalko. Al konuş, Nalkapon Dayı'n telefonda.

O anda telefonu ilk anda çıkartamadığım biri aldı.

+ Nasılsın Nalko? At yedi günde, it yediği günde belli olur, haberin ola. Adam yanıla yanıla alim olur, pehlivan yenile yenile galip olur, bu böyle biline.

- Sen de kimsin ki benimle densiz densiz konuşuyorsun? 

Arkadan Dürbün seslendi:

+Kızma Nalko, bizim Deli Tahir!

Deli Tahir susmuyordu yeğenim:

+ Basit insanlarla uğraşma. Unutma: Kartal sinek avlamaz Nalko. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

- Dürbün, al şu telefonu Deli'nin elinden.

+ Hemen celallenme Nalko, dedi Dürbün. Sabah sabah biraz gülelim istedim.

- Bakıyorum da keyfin yerinde Dürbün. Şu istihbaratları ver de sabah cimnastiğime başlamam mümkün olsun. 

+ Deli Tahir'in söylediklerini hatırla. Kripto mesaj orada Nalko. Şansın bol ola.

Telefon birden kapanınca Dürbün'ün başının dertte olduğunu, TJK Reisi'nin fedailerinin onun yerini bulduğunu anlamam söz konusuydu. Onu kafama takmayıp bülteni açtım. Bir de ne göreyim? Deli Tahir bankom koşuyor. Ama Dürbün bana demişti ki Deli Tahir'in sözlerini hatırla. Onun dediklerini tek tek düşünüp bülteni taradım ama bulamadım. İşte o anda üstün gavurca bilgime başvurmam mümkün oldu. Deli Tahir'in kartallarla ilgili sözlerinin aklıma gelmesiyle ikinci bankomu bulmam mümkün oldu: Royal Eagle. 

İstihbarat çalışmalarımı tamamlamış, üstün altılı bilgimi kullanmış, mayın detektörlerimi de çalıştırmıştım yeğenim. Beni ne TJK Reisi, ne FBI, ne CIA, ne KGB ne de MOSSAD'ın durdurması mümkün olmayabilirdi. Gücüm doruklardaydı. Hemen sitedeki yeğenlerime gizli kodlu bir mesaj yollayıp müthiş kurgumu verdim. Sonra da köpüklü kahvemi içmek için mutfağa gittim. Şimdi sen de doğru ganyana gidip kuyruğa gir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Etiketler

İLERİ
Son Paylaşılan
Geri
Önceki Kayıt

1 $type={blogger}:

  1. Deli Tahir olmaz 9tek olur nalko senin kıçına iğne yapmam anmeselesi biliyon Mars'a Kars'a yollarim ete s.essege karisirsin💼💼💼💴💷💵💶😁😁🥒

    YanıtlaSil