04 Kasım Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri
YİĞİT OĞLUM

İzmir pistini seven safkan  uzun mesafeli koşularda totosuna iyi rakamlar yazdırdı. Arada şartlı ve kısa vadeli sert guruplarda boy göstererek aprantiyle iyi sonuçları hanesine yazdırdı. Uzun mesafede en son gördüğü koşusu  kısa vade-6 yarışta ciddi isimlerleydi. Biraz fark yemesine karşın şimdiki rakiplerinin çok ilerinde performansla sahada iz bıraktı. Aptanrisi K. Gökçe'le 12 gün önce kısa mesafede bir koşu gören safkan ikinci kalarak başarını bir daha yineledi. Deneyimli aprantisiyle kilo avantajını performansına yansıtacağına inandığım Yiğit Oğlum kenter hazırlığıyla favorim. 


- GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI, İSTATİSTİKLERİ, İDMAN PİSTİ PROGRAMI -


ADEM AĞA 

Pistte kendine daha gelemediği koşularının arasında kumu daha iyi koşarak kavrayan safkan uygun gurupta birinciliği hanesine yazdıracak düzeye geldi. Kısa mesafede katıldığı kum koşusunda düzlükteki görüntüsüne hayran bırakıp ikinciliği hakkıyla aldı. Mesafe 200 metre katlandı önde biraz şişkin temponun olması işini biraz daha hafifletecektir. Binicisi Mertcan'ın özel olarak bir çalışma yaptığı işinde 1000-1.03.6, 400-23.8 rahat hazırlıkla çizgiye akıcı giren Adem Ağa ayın ikisinde 600-36.5, 400-23.5 rahat bir işiyle uygun gurupta çizgiye en yakın isimdir. Bankom. 


-GÜNÜN YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ, ERKEN BAHİS ORANLARI, İSTATİSTİKLERİ - 


HOLD UP 

İstikrar yakalamakta zorlanan kısrak son koşusunda başarılı performansıyla çizgiden güzel görüntü vererek ayrıldı. Rakiplerinin süratle başladığı koşuda trafik sorunu çekmeyip virajda binicisi dışa açarak uygun yolu bulup ataklarına hız vererek yarışı lehine çevirmeye çalışmıştı. Gurupla baş edebilecek performansa ulaştığına inandığım Hold Up Mustafa Çiçek tercihini uygun gurupta 600-28.3, 400-25.5 rahat hazırlığıyla uzayan mesafeyi değerlendirerek çizgiyi önde geçmeye çalışacak isimdir. Alternatif tekimdir. 


-FOTO FİNİŞ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ- 


Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

7.4.6.5.2.1.8
5.6.1.3.4
1.3.5.12.7.11
1 ADEM AĞA BANKO
2.9.7.1.8
10 HOLD UP // 3


84 TLYorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.