01 Kasım Yiğit Can Kocaeli Altılı Ganyan TahminleriANAYURT 


Bu sezon bir defa denediği gurup koşu maceralarına son veren yaşı ilerledikçe sert rakiplerle baş edemeyecek düzeye gelen safkan şartlı koşularda hanesine birincilikleri doldurdu. İzmir Bursa ve Kocaeli olmak kaydıyla üç birinciliğe bu sene sahiptir. Çetin'le Bursa'da zorlanmadan kantarmada hiç akmasa yaşamadan bir koşu galibiyeti almıştı. Ortaylı, Atlıbey ve Uzunbey üçlüsünün pişireceği temponun da lehine dönüşmesi hiç zor olmayacaktır. Kocaeli'de katıldığı iki yarışta performansının hakkını veren Anayurt 600-42.4, 400-28.2 rahat hazırlığıyla çizgiye en yakın isimdir. 


MÜHENDİS


Gününde olursa ters sonuçları hanesine yazdırma yeteneğine sahip safkan İstanbul'da Wolfpolat ve Peekabo ardı süper üçüncülük çıkardı. Kaba kumu bir kat daha iyi koşar durumda. Doğu'da düzenli koşu performanslarından üç birincilik çıkartarak dışarıya açıldı. Dış dahada tek birinciliği sert tempoda ilerleyen Kocaeli kumunda çıkardığı koşusudur. Koşuda Persian Rose ve Boujee ikilisi tempoya çıkmak için arada -kalmayacak isimlerdir. Özcan Boujee'e boşa binmez düşüncesindeyim rakibini hızıyla sıkıştıracaktır. Dananın kuyruğunun kopacağı düzlükte deposu dolu girecek Mühendis 1000-1.04.2, 400-26.2 rahat hazırlığı ve bitirici sprintiyle sonuca ulaşacaktır beklentisindeyim günün bankosu. 


EL GRANDE 


İki yarıştır çıkışıyla eski formuna kavuşan safkandan birincilik beklemek en doğal hakkımız. Önceki koşularını İstanbul'da kısa vade, şartlı koşularda toto grafiği inişli ve çıkışlı performanslarıyla doludur. Kocaeli performansları kenara koyulacak nitelikte değil. Tabela dışında kaldığı koşuda atakları sertti istediği yerde bitiremedi. Son yarışı tabelanın son sırasına demir attığı performansında yetersiz apranti ve sert rakipler iyi sonucun önüne geçtiler. İstanbul'un iç pistinde 1000-1.04.4, 400-25.6 ve 600-36.6, 400-24.4 rahat hazırlıklarıyla çizgiye en yakın isimdir.


Yiğit Can Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri

1 ANAYURT // 4.8
3.7.9.5.10
1.3.5.9.8.2
1.4.3.9
1 MÜHENDİS BANKO
8.5.6.4.9.1

57.6 TL


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.