Şu Anda Moralim Çok Bozuk

 


Şu anda moralim çok bozuk. Dünden beri kendime gelememem, kendime çok kızgın olmam, öfkeden deliye dönmem mümkün. Telefonlara bakmıyorum, kapı çalınca açmıyorum. İnzivaya çekildim yeğen. Dün sana verdiğim müthiş Bursa kurgumun ilki 60 gaymeye tuttu. Parayı Erkete Orhan yeğenime çektirip özel Muhasebecim Naylon Fatura Mahmut'a gönderdim. Sonra da kendime köpüklü bir kahve söyleyip kahvecinin çırağına yüklü bahşiş verdim. Çünkü ikincili altılımın da tutacağından adım gibi emindim. Ama ne oldu yeğenim. Sana verdiğim Trevi Çeşmesi kazandığında kahvede bir coşku havası vardı. Herkes beni omzuna almak için sıraya girdi. Onlara acele etmemeleri gerektiğini asıl gaymeleri ikinci altılıdan alacağımı söylediğimde bu sefer daha da coştular. 

Dördüncü ayakta da bombalarımdan biri kazanınca Büllük Adnan'ın yüzü düştü. Kahveden çıkıp gitti. Beşinci ayakta altı atım vardı. Son ayaktan da adım gibi emin olmam mümkündü. Yakaladığımı herkes biliyordu. Sevinç naraları, kendine Murat 124 sipariş edenler, dürüm Adana yanına ayran söyleyenler birbirini izliyordu. Beşinci ayak koşarken heyecan doruktaydı. Bir de ne göreyim yeğenim? Yazdığım altı atın beşi ortada yok. Kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü. Büllük Adnan beş dakika içinde geri geldi. Araba siparişleri iptal edildi. Herkesin yüzü asılmıştı. 

Çaykur Rıza omzuma dokunup "Moralini bozma Nalko, herkesin senin gücünün farkında olması mümkün. Bugün olmaz yarın bulursun. Garip gureba, sayende cebini şişirdi. Bunun da nazarlık olması söz konusu" dedi. Çayımı bir yudumda içip kahveyi terk etti. Büllük Adnan keyif sigarası yakmıştı. Yüzü gülüyordu. 

Her ne kadar 30 bin gaymeyi kaçırmış olsam da, kendime güvenimin sarsılmadığı, bugün kendime daha çok hırs yaptığım, Adana bültenini yakacağım söylentileri doğrudur. Şimdi yeğen sen söğüşlemene bak. Ganyanda da caka satmana devam et. Unutma: Dayı'n ölmedi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

- YİĞİT CAN VE FOTO FİNİŞ İSTANBUL YORUMLARI YAYINDA-

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

4 BİR MART // 9.3.1.12.8
3 BALİ KIZI // 6.12.2.8
7 STRONG STEPS // 2.9.8.6.3
5 CEVHERİZADE BANKO
4 HAZİNEM // 2.3.7.8.9.12
2 FEZACAN // 6

-HASAN KURTULUŞ'UN ADANA YORUMLARI BURADA-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.