22 Kasım Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bu akşam daha iyi olacaksın. Çünkü sana verdiğim müthiş Bursa kurgusu son ayağa geldiğinde etrafına toplanıp bir paket marboro peşinde koşan yardakçılarının sana gösterdiği hürmet yüzünde gülücükler açtıracak.

Dün akşam kahvede Büllük Adnan'la aramda müthiş bir çekişme yaşandı. Elinde bültenle fiyakalı bir giriş yapıp herkese çay söyledi. Onun parayı nereden bulduğunu anlayamam söz konusu oldu. Daha öğlen meteliğe kurşun atıp içtiği çayları Çaykur Rıza'ya yazdırıyordu. Sonra gözüm televizyona ilişti. Elazığ dördüncü ayak koşmak üzereydi. Kulağımı da Büllük'le etrafındaki yardakçılarına vermiştim. "Büllük Abi, sen bu atı nasıl buldun? Sırrını bize de öğretmen mümkün olacak mı?" diyorlardı. 

-YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ VE İÇERİKLERİ-

Sonra kahvecinin çırağını alıp cebine 5 gayme sıkıştırırken göz kırptım. Ne demek istediğimi anlaması an meselesi oldu. On dakika sonra kulağıma eğilip Büllük'ün Elazığ'da bitmiş sıralı ikili oynadığını 900 gaymeyi cebe indirdiğini söyledi. Üçüncü ayakta kazanan Fazlı Bey'in arkasına hepsini yazıp beş misli yatırmış. Parası da yokmuş, ganyancıya yazdırmış. Sonra da yakalayınca ganyanda kendini padişah ilan etmiş. 

-GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI-

Bunun mümkün olmadığını biliyordum yeğenim. Hemen süper zekam devreye girdi. Eski sayfam yarışanattaki eski ortağım Sinan Serttaş yeğenimin müthiş kurgusunu gözümün önüne getirdim. Üçüncü ayaktaki Fazlı Bey için yazılar yazıp günün bomba bankosu demişti. Büllük de oradan görüp Sinan Serttaş yeğenimin üzerinden fiyaka yapıyordu. Onun foyasını meydana çıkarmam çok uzun sürmedi. Ama o ben buldum, üstün altılı bilgimi kullandım diye caka satmaya kalktı. Ben de onu düelloya davet ettim. Bugün ikimiz de 150 gaymelik müthiş kurgularımızı yapıp altılıyı bulmaya çalışacağız. Kim bulursa öbürü kahveden sürgün edilecek. Ne demek istediğimi anladın yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

- YİĞİT CAN BURSA ATLILI TAHMİNLERİ-

Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

UFAKÇI KURGUSU

3.4.1.2
9 MAMACITA BONITA 
4.8.3.1.2.6.5.7
3.1.5
1.4.3.5.6
5 BUENE SUERTE BANKO

38.4 TL

KODAMAN KURGUSU 

3.4.1.2
9.4.3.7
4.8.3.1.2.6.5.7
3.1.5
1.4.3.5.6
5 BUENE SUERTE BANKO

153.6 TL

-FOTO FİNİŞ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.