TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

26 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

26 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 Resital var yeğen resital! Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden bugün müthiş bir bomba banko aldım. Bu akşam acil kapılarında kuyruk olacağı, düşmanlarımın sıraya gireceği, kalp krizi vakalarının artacağı söylentileri doğrudur. 

Cemo yeğenle yaptığım gizli görüşmede bana sadece bir tek şey söyledi: Bugünkü zaferimiz kolay olacak Dayı'm. Sonra da telefonu kapattı. Onun ne demek istediğini o anda anlamıştım. Hemen bülteni açıp üstün gavurca bilgimi konuşturunca çorap söküğü gibi çözüldü. Son ayakta koşan Easy Victory bankomu görmem zor olmadı. 

-İZMİR KOŞU İSTATİSTİKLERİ, AT YARIŞI GALOPLARI-

Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Bugün üstün altılı bilgimi kullanarak hazırladığım müthiş İzmir kurgumla tevziyeyi tek başıma almam mümkün olabilir. Tabii sen de Dayı'nın izinden gidersen tevziye çekinin ucundan bir parça koparman söz konusu olacak yeğen, moralini bozma. Unutma, yalnız yiyen, yalnız ölür. Mizacıma ters. Dostlarım tarafından en çok takdir gören özelliğim cömertliğim, bonkörlüğüm, paylaşımcılığım, bir de yardımseverliğimdir. 

Büllük Adnan da müthiş Kocaeli bankolarım Namık Bey'le, Romanolur kazanınca mosmor olup evin yolunu tuttu. Akşama da taş konken oynamaya gelmemesi mümkün. Haydi yeğen, vakit daralıyor. Ganyana gidip gücünü göster. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1.4.3.2.7.5
8.1.5.3.2.9
3.8
4.7.1.3.2
5.6.3.1.4
16 EASY VICTORY BANKO

144 TLEtiketler

Yorum Gönder