19 Kasım Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

 


Şu anda moralim çok bozuk. Tam tevziyeye ortak olacağım bültende Fişek Ali bankomun beni madara etmiş olmasını kabullenmem mümkün değil. 25 bin gayme gitti yeğenim. İkinci altılıda da beşte kalmam, moralimin daha da bozulması, bir süre ortadan kaybolup inzivaya çekilmem söz konusu olabilir. 

Bakıyorum da bazı kesimler müthiş Kocaeli kurgumun beşte kalmasını davulla zurnayla kutlamaya kalkmış. Ama ganyanda pusuda bekleyen yeğenlerim onlara haddini bildirmiş. "Dayı'nın gücünün farkına varmayanlar don mintan geziyor, haberiniz olan" diyerek de racon kesmiş. Hepsini gözlerinden öpüyorum. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin verdiği istihbaratı çok iyi kullandım. Dediğine göre beşinci ayaktaki Oğlum Mutlu'yla padokta karşılaşmış. Seyisi de yanındaymış, yüzü gülüyormuş. Cemo, seyisine dönüp "Keyfi nasıl" diye sorduğunda seyis ona kripto bir cevap vermiş: Oğlum, mutlu. Hem de çok mutlu. 

Cemo yeğen bu cevabı alır almaz kuytu bir köşeye geçip beni aradı. Dayı, sana bir müjdem var deyip kutlama teklif etti. Ben de ona dedim ki eğer verdiğin istihbarat doğru çıkarsa sana dürüm adana ısmarlayıp yanına da ayran söylemem söz konusu olacak. Cemo yeğen mutluluktan havalara uçtu. Hiç merak etme Cemo, gücünün farkındayım. 

Görüyorsun yeğenim istihbaratım tıkır tıkır işliyor. Şimdi sen de ganyana gidip bunu iyice kullan. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

4.10.1.12.2.3.8
5.6.4.1.2.8.9
2.5.3.1
5.7.4
7 OĞLUM MUTLU BANKO
6.1 // 11.18

94.08 TL 


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.