08 Aralık Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 Nalkapon at yarışı tahmini, tam 6 yıldır Sihirli Kantarma, Yarışan At gibi sitelerde sizlerle paylaştığı ilginç yorumları, sürpriz atları ve müthiş kurguları ile yarışseverin gönlünde taht kurmuş bir yarış yazarıdır. 

NALKAPON AT YARIŞI TAHMİNLERİ KİMDİR?


Nalkapon Dayı olarak da bilinen yarış otoritesi her gün şablonuyla birlikte mazide yaşadığı hadiseleri, ikamet ettiği mahalledeki gelişmeleri, dostlarından düşmanlarından bahsederek farklı bir bakış açısıyla tahminlerini takipçilerine ulaştırıyor. Gerçek kimliğini bir sır gibi kendisinden bile saklayan ünlü yazarın kim olduğu ise herkes için bir soru işareti. 

İstanbul'da oturan tecrübeli yorumcunun yarışçılık camiasından da birçok tanıdığı bulunuyor. Zaten yaptığı paylaşımlardan da bu apaçık anlaşılıyor. Kim bilir belki bir gün sık sık Veliefendi'ye yolu düşen Dayı ile sizler de karşılaşır, hatta onunla muhabbet edersiniz. Ama onun aslında kim olduğunu hiçbir zaman öğrenemezsiniz. Onun gizemi de buradan geliyor. 

Hipodromlarda irtibat hâlinde olduğu seyis yeğenlerinden aldığı duyumlarla kimi zaman %1 AGF oranlı banko atları öneren Dayı'nın hayranları günden güne artarken tam 6 yıldır bilfiil onu takip eden bir fan kitlesi de mevcut. Üstelik bunların için at sahibi, antrenör gibi sahanın içinden isimler de var. 

NALKAPON, SOSYAL MEDYA KULLANIYOR MU? 

Nalkapon, her yazarımız gibi kendi sosyal medyada hesabını kullanmakta ve geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Zaman zaman profilinden herkese açık şablonlarını paylaşmakta ve başarılı görüşleriyle yarışseverin beğenisini kazanmaktadır. 

Nalkapon'u sosyal medyadan takip etmek için https://fb.com/kantarmasihirli adresine gidip Facebook profilini takip etmeniz yeterli olacaktır. Emin olun eğlenecek, gülecek ve bütün bunların yanı sıra kazanacaksınız. 

NALKAPON AT YARIŞI TAHMİNLERİ SADECE SİHİRLİ KANTARMA'DA


Elbette birçok site Dayı üzerinden prim yapma derdiyle Google aramalarında sanki kendi sitelerinin bir yazarıymış gibi gösterse de Nalkapon at yarışı tahmini, Sihirli Kantarma'nın demirbaşlarından biridir.

Daima yarışseverin yanında olan, müşterek bahislere katılanların bütün sıkıntılarını gündeme getiren ve tabiri caizse birçok konuda TJK'yı dize getiren Sihirli Kantarma sizlerin desteği ile günden güne büyüyor. Lütfen yakın çevrenizdeki dostlarınıza sitemizi tavsiye edip ailemizin büyümesine katkıda bulunun. 

Siz de her gün Nalkapon at yarışı tahminlerine ulaşmak, keyifli yorumlarını, ilginç anılarını, komik hikayelerini okumak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret edin. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.