04 Kasım Nalkapon Ankara At Yarışı TahminleriBenimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Şov var yeğen şov! Dün sana verdiğim müthiş İstanbul bankolarım Strawberry Girl'le Azmantor resital yaptı. Sitedeki yeğenlerimden Cengaver Yiğit de sana üçüncü müthiş banko Hell Storm'u verdi. Peki sen ne yaptın? Yine don mintan kaldın. Üç müthiş banko yeğenim. Kalan üç ayağı tarasan 50 gaymeye 7.500 gayme indirecektin. Daha ben sana ne yapayım? Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı bedava sitemde veriyorum. Gönlünce söğüşleyip ganyanda caka satıyorsun. Ama altılıyı bulamıyorsun. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. 


Bugün de sana 4 müthiş banko hazırladım. Hepsini tek tek inceledim. İnce eleyip sık dokudum. Dün gece bana gizli arama yapan Cengaver Yiğit yeğenime de el altından verdiğim tüyoları şimdi sana yazıyorum. İyi oku. 


Aldığım istihbarata göre ilk koşudaki North Queen'e binen Mehmet Akyavuz yeğenimin neşesi yerindeymiş. Üçüncü koşudaki Canım Kardeşim'e binen Akın Sözen yeğenim de tam Veli'den çıkıp son model arabasına ilerlerken etrafını sarıp banko var mı diye soran yardakçılarına "Ankara'da dört ata binmem mümkün. Beni anlıyor musunuz canım kardeşlerim" diyerek kripto mesaj vermiş. İçlerinden hiçbiri anlamamış. O gittikten sonra "Ulan! İyi ki bir soru sorduk. Cakasından geçilmiyor." diye diye söylenenleri duyan Süpürgeci Sülo yeğenim yanlarına yanaşıp olayın aslını öğrenince avuçlarını ovuşturarak beni aradı. Aldığı kripto mesajı çözmem üstün zekamı devreye soktuğum anda mümkün oldu. 


Beşinci ayaktaki Candoid'e de binen Mehmet Akyavuz yeğenim padokta gezerken onu dürbünüyle takip eden Dürbün Necdet, "Mehmet, Candoid'i görünce yüzü güldü." dedi. Son ayaktaki Batı Hanlı da padokta rakiplerini görünce şaha kalkıp kişnemiş. Ses kaydı alan Dürbün, bana yolladı. Onu dinlediğim anda kazanacağını anladım yeğenim. Atların dilinden anladığım, zaman zaman onlarla konuşup birinci elden aldığım tüyoları sana verdiğim söylentileri doğrudur.
Artık tamam yeğenim. Bu saatten sonra iş sende. Şimdi doğru ganyana. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6 NORTH QUEEN BANKO
1.6.2
4 CANIM KARDEŞİM // 5
2.10.6.3.4.7.8.1
2.5.1.4.9.3.8.7
4.1.3.9.2


75.6 TL

2. ALTILI

2.10.6.3.4.7.8.1
2.5.1.4.9.3.8.7
4.1.3.9.2
6.4.3
6 CANDOID BANKO
7 BATIHANLI // 3 


75.6 TL
Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.