TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

30 Kasım Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahminleri (1.350 TL TUTTU)

30 Kasım Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahminleri (1.350 TL TUTTU)

 


Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Şu anda moralim çok bozuk yeğen. Dün Kara Kamçı yeğenimin 95 bin gayme veren Bursa bülteninde bankosunun ayağı kayınca favori attan yatıp beşte kalmasının şokunu atlatamamış olmam söz konusu. Dün gece kendime bir ufak alıp yanına da leblebi tabağımı koyduktan sonra süper zeka son teknoloji telefonumdan yarışı tekrar tekrar izledim. Üstün zekamın çıkardığı sonuç bu işe TJK Reisi'nin parmağının değmesinin mümkün olması yönünde. 

Bir düşün yeğenim. Eğer Kara Kamçı yeğenim tevziyeden 95 bin gayme koparıp da sana leblebi gibi dağıtsaydı, TJK Reisi kalp krizi geçirmez miydi? Onun bombaları tespih gibi dizmesinden rahatsız olup hemen emri vermiş olması söz konusu. Aldığım istihbarata göre ikinci ayak koştuktan sonra yardakçılarından birini çağırıp son durumu öğrenmiş. Hatırla: İlk ayakta sana verdiğim müthiş banko son metrelerde zıpkın gibi gelmedi mi? Niye kazanamadı yeğenim, sen bunu etraflıca düşününce TJK Reisi'nin parmağını görmen mümkün olacak. Neyse, TJK Reisi'nin yardakçısı benim yattığımı söylediğinde TJK Reisi sevinçten havaya uçmuş. Sonra mı ne olmuş yeğen? Sana ismini veremeyeceğim bir seyis yeğenim sayesinde odaya yerleştirttiğim böcekten aldığım istihbaratları yazıyorum:


- ADANA AT YARIŞI GALOPLARI-


Yardakçı ellerini karnında kavuşturup boynunu büktü: 

+ Efendim, bir sorun olması mümkün. 

Elleri belinde camdan dışarı bakan TJK Reisi bunu duyunca yüzünü yardakçısına döndü: 

- Nedir? 

Yardakçı korkudan titreyerek konuştu: 

+ Nalko'ya güvenenleri ilk ayaktan temizlemiş, onu madara edip Tahtalı Köy'e yollamış olmamız ama başka sitedeki yeğeni Kara Kamçı'nın müthiş kurgusunu devam etmesi, böyle giderse bizi don mintan bırakmalarının söz konusu olacağı söylentileri doğrudur.

TJK Reisi masasına doğru eğilip önce yumruk attı. Sonra da bağırdı: 

- Sürekli bana sorunlar getirmeniz, her gün moralimi bozup kafamı dağıtmanız mümkün. Bundan sonra bana sorunla gelenin iş akdini sonlandırırım, haberiniz ola. Mühür bende, söz bende. Nalkapon ve yeğenleri altılı bulmayacak ona göre. 

Yardakçı, hazır ola geçti. 

+ Emredersiniz Efendi'm. 

İşte o anda TJK Reisi masasının üstünde ne varsa dağıtıp çekmecesinden çıkardığı kalp ilacını içtikten sonra sandalyesine oturup kendi kendine söylendi: 

- Ah ulan Nalko! Seni bir elime geçirirsem, gücünün sınırlarını daraltmam mümkün olacak da dua et İtalyan mafyasının koruması altındasın. 


- ADANA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-


Görüyorsun yeğenim, artık odalarına kadar girdim. Bundan sonra ne konuşuyorlarsa canlı izliyorum. Seninle tevziyeyi cebimize indirip soluğu Las Vegas'taki taş konken partilerinde almamız an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana Altılı Ganyan Tahminleri

9.10.4.7
4.2.3.5.7
8.7.3.1.6
11 YÜCEL // 10.2
1 BLACK BEARD BANKO
4.1.12.11.8.2

48 TL

ALTILI GANYAN 1.350 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.


Etiketler

4 $type={blogger}

 1. yapmayın ya adanayı bursa yapmışsınız bu kadar hata olur

  YanıtlaSil
 2. Ne diyon sen... Kamçı iyice mala bağladın

  YanıtlaSil
 3. Nalko dayım tebrikler kalem tutan ellerin dert görmesin

  YanıtlaSil
 4. Nalko dayım tebrikler kalem tutan ellerin dert görmesin

  YanıtlaSil