Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (TUTTU)

 Bakıyorum da bazı kesimler namımı kullanarak ağaçtaki elmaları toplayıp reçel yapma peşine düşmüş. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Size pabuç bırakacak göz var mı bende? Yeğen, bazı sayfası olan çakallar Nalkapon altılı ganyan tahmini yazarak seni oraya çekip söğüşlemeye çalışıyor. Onlara sakın fırsat verme. Emniyetteki eski dotlarıma haber saldım, hepsini toplayacaklar. 

Sene 1979, o zamanlar vurduğumu deviriyorum. O pavyon senin, bu pavyon benim diyerek gecemi gündüze katıyorum. İki kolumda iki dilber, felekten gece çalıyorum. Bir gece rüyamda aksakallının birini gördüm. Benim yanıma oturup "Nalko, bunca yıldır TJK'yı söğüşlüyorsun, iki cebin de şiş ama kazandıklarını alemde yiyorsun. Hiç aç doyurmuyor, çıplak giydirmiyorsun. Hatırla Nalko, ataların ne demişti: Aç milleti tok, yoksul milleti bay kıldım. Sen hiç atalarına yakışır yaşamıyorsun." Sonra birden kayboldu. Sabah ezanında kan ter içinde uyandım. Hemen abdest alıp Gülhane'den Sultanahmet'e yürüdüm. Namazımı kıldım. Oradan da hamama girip terledim. Kırklanıp çıktım. Sonra da Süleymaniye'de tövbe ettim. 

Kendimi piyasadan çektikten, inzivaya çekilip evime kapandıktan birkaç ay sonra kapım Güm! Güm! çaldı. Bir de ne göreyim, pavyoncu Pezevenk Osman gelmiş. Kapıyı açar açmaz ayaklarıma kapandı. "Nalko, ocağına düştüm. Beni kurtarsan kurtarsan sen kurtarırsın. Her ne kadar inzivaya çekilip ortadan kaybolsan da, eski günlerdeki gibi felekten geceler çalmasan da senin adını kullanıp mekan basan, namınla haraç toplayan birkaç densizin kimseye huzur vermediği söylentileri doğrudur." dedi. 

İşte o anda uzaklara bakıp "Tövbemi bozdum pezevenk. Bundan sonra İstanbul kazan, ben kepçe, o densizleri bulup haddini bildirmem mümkün olacak. Sen şimdi git, mekanda masamı ayırt, iki de dilberi oturt. Akşam yanındayım." dedim. Akşam olduğunda en şık takım elbisemi giyinip pavyondaki köşeme geçtim. Birkaç saat sonra densizler geldi. Sonra ne mi oldu yeğenim? Onu anlatmam uzun sürer. Müthiş sonraki kurgumu bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

YİĞİT CAN'IN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

6.5.4.8.7.3
3.4.7.8.5
7.8.4.2
3 YENNEFER BANKO
6 LA BREZZA // 4.1.2
2.6.9.1.11

48 TL

ALTILI GANYAN 216 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ YAYINDA! 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.