Nalkapon Adana Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün çok zor bir Adana bülteni var. Tam da benim gibi ustaların anlayacağı dilden hazırlanmış. TJK Reisi işini iyi yapıyor. Ama benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım.

Dürbün Necdet'le yaptığım gizli görüşmede bana Egetay'ı padokta gördüğünü, geçilmesinin mümkün olmadığını söyledi. Rolling Thunder da resital peşindeymiş. Ona binen Müslüm yeğenimin arabasının camına yıldırım işareti yaptırdığı istihbaratını aldım. 

Her an her şey olabilir yeğenim. Bugün kendime daha önce inanmadığım kadar inandığım, Adana bültenini en büyük hedefim yaptığım, yakalayamazsam kendimi inzivaya çekme kararı aldığım söylentileri doğrudur. Şimdi sana düşeni biliyorsun.

Bir de yeğenim, aldığım istihbarata göre, popülerliğimin artması, adımın daha çok yayılması, herkesin beni tanıması için senin elini taşın altına koymadığın, benden söğüşlediğin müthiş bombalarla ganyanda caka sattığın ama adımı ağzına almadığın söylentilerinin doğru olması mümkün mü? Herkes bunları konuşuyor haberin ola. En kısa sürede cevabını bekliyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

6.10.11.1.1.12.2.3
5.6.10.4.1.8
7.5.9
6 EGETAY // 1
6 ROLLING THUNDER BANKO
9.8.2.14.3.6.7

80.64TL

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Yurube nalko seni Cumhur yapicam ...biliyosun bayan sanatçılar sanatçı olmadan benim altıma yatar bugün bende 69yapicam arkadaşların selamı var nalko

    YanıtlaSil
  2. Nalko dayı gece uykusunu iyi alamamış olmalı ilk ayakda iki sefer bir numara yazılmış ilk adımı ayakdan yatıp biraz dinlenip diyar bakiri hedef yapmış olmaliki orda gizli bir bilgi vermiş akşama diyarbakirda bir numara atlara dikkat çekmiş olmalı kripto mesaj ����

    YanıtlaSil
  3. 7 pencereni yazıp tek attm 😁

    YanıtlaSil