02 Kasım Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 
Söyle bakalım yeğenim nasılsın, iyi misin? Bugün fişek gibiyim. Cebim kaşınıyor, gaymelerin yolda olması mümkün. Adana'yı yakalamam an meselesi ama Diyarbakır'da da resital yapabilirim. Belki ikisinde de gücümü gösteririm. Bazen neler yapabileceğimi ben bile hesap edemiyorum. 
Sana bir haberim var yeğenim. Yancı Hikmet akşam, kahvede bakkaldan dönmemi bekliyordu. Onu görünce Çaykur Rıza'nın yanında gidip ''Bunun ne işi var burada yoksa köşedeki kahvede mi takılmamı istiyorsun?'' dedim. Aman Dayı sakın kızma! Onu sürgün ettiğini biliyorum ama senden özür dileyip ayaklarına kapanmak istiyor. Gücün karşısında diz çökmeye gelmiş, istersen bir büyüklük yap onu dinle, dedi. Kendimi ağırdan satıp, sonra dinlerim şimdi müthiş Adana kurgumu çıkarmam söz konusu, diyerek ultra lüks evime gittim. 
Geri döndüğümde Yancı Hikmet beni bekliyordu. Onu masama çağırıp hayatının dersini verdim. Ona ''Bana bak densiz, bundan sonra gazete bankolarınla bana karşı caka satmayacaksın. Kahvenin bir köşesinde oturup müthiş kurgularımı takip edeceksin. Beni sürekli takdir edip ganyanda tanıtımımı yapacaksın. Popülerliğimin artmasına yardım edeceksin'' dedim. Daha önce onu sürgün ettiğimde köşedeki kahveye gitmişti. Orada onu kimse masasına oturtup gazoz, çay ısmarlamadı yeğenim. Onu sürgün ettiğim zaman olacakları bütün mahalle biliyor. Umarım gücümün sınırlarını anlamıştır. 


İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN LINGFIELD AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.Gördüğün gibi yeğenim Adana'da da şova hazırlanıyorum. İki üç atla geçtiğim ayaklardan şüphem yok. Az at yazdığım yerlerde yakaladığım başarının istatistiğini ben bile tutamadım. Ama ne zaman 3-5 at yazsam oradan yatıyorum. Sen sen ol benim az at yazdığım yerlerde macera arama. Sonra çok üzülürsün haberin ola. 
Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7.1.2.5.8
8 DESTANSI BANKO
2.3 // 7
2.1.3 // 6.5
5.4.2.10.1.11.3.12
2.4.3.14.11

84 TL


2. ALTILI

5.4.2.10.1.11.3.12
2.4.3.14.11
3.4.7.8.6
1.6.8
6 TORTOP BANKO
4.3 // 12.2


96 TL


Yorum Gönder

3 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Nalko iki dansöz getirttim birinin altına adımı yazdım biriminin altinada gele zamları yapıştırdım biliyon 100metreye kadar yapıştırdım🆎🅱️🅾️🇹🇷😁🦓🦓🦓

    YanıtlaSil
  2. Nalko maidenden cikamadim yaris hayatim bitti mahalli yarislarda kosacagim

    YanıtlaSil
  3. Nalko maidende yaris hayatim bitti

    YanıtlaSil