20 Kasım Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün hem sabah hem de akşam verdiğim müthiş kurgular beşte kaldı. 25 bin gaymeyi kaçırdığım için kendimi affedememem söz konusu. İnzivaya çekilmem mümkün. Her an her şey olabilir.

Dürbün Necdet, bana yaptığı gizli aramada. "TJK Reisi koşuları yeniden dizayn ediyor. Kılıcın keskin olsun Nalko." dedi. Kripto mesajı çözmem de an meselesi oldu. Daha ahizeyi indirmeden anladım. Yeğenim dün 25 bin gaymede beşte kalmam seni üzmüş olabilir. Etrafına toplanan, paralı sitecilerin yardakçıları seni kızdırmış olabilir. Ama sakın korkma: Dayı'n ölmedi. 

-> GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI VE İSTATİSTİKLERİ

Her sabah kalkıp cimnastiğimi yapıyorum. Çerezimi, leblebimi alıyorum. Fındığımı, fıstığımı alıyorum. Balım, pekmezim, tahinim önümde. Köpüklü kahvemi her zaman yudumluyorum. Arada da Adana yanında ayranı mideye indiriyorum. Anlayacağın, gücüm yerinde. Bileğimin bükülmesi mümkün değil. Vurduğumu deviririm, haberin ola. 

Şu anda moralim çok bozuk. Fazla konuşmak istememem söz konusu. Sabaha kadar inzivaya çekilip Süpürgeci Sülo yeğenimden gelecek tap sikrıt aramayı beklemem mümkün olacak. Sonra da sana üstün altılı bilgimle, mayın dedektörlerimin tespit ettiği bomba bankolarımla hazırladığım müthiş İstanbul kurgumu vereceğim, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.6.5.4
3.6.1.2.5
4 GOLD DESIGN BANKO
4.3.10.12.7
4.2.3.1.7.6.13.12
10 NARTIN KILICI // 1.3

64 TL

- FOTO FİNİŞ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ -

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Nalko dolar çıktı hayat pahalı yalanlar havada ucuyo tek lerin gelmiyo arkadaşlar bile bakmiyo

    YanıtlaSil