Çelik Gibi İzmir Altılı Şablonu


Ankara birinci altılı herkesi patates etti. Ben tahminlerimi kaleme alırken ilk ayak koşmak üzereydi. İlk üç ayağı geçen bir tanıdığım var. Sonraki ayaklarda ne olur bilemem. İzmir programının da ondan geri kalır yanı yok. Burada da para yağar. Şemsiye açmazsak günümüz güzel geçer. İzmir altılı şablonuma güveniyorum. Bankosuna yakışır şekilde. Çelik gibi maşallah.

ZIMA BLUE - TYCOON

Zima Blue'nun edindiği tecrübe, gördüğü yarışlar artık yeter denilecek kıvamda. Mehmet Kaya kardeşimin de kantarmada oluşu insana farklı bir güven veriyor. İzmir'deki başarılı yarışlarından sonra İstanbul'da İnönü'ye katılan Tycoon da kendi grubuna dönmüş durumda. Yarış ikisi arasında geçeceğe benziyor. Ama Maiden yarışta temkini de elden bırakmamak lazım.

OĞLUM ÇELİK

Bundan 9 gün önce neredeyse aynı grubu tuta tuta 6 boy farkla kazandı. Bugün değişen bir şey yok. Rakipler aynı ayarda, mesafe de tam. Lafı fazla gevelemeye gerek yok. Görünen köy kılavuz istemez. Gökhan Gökçe kardeşim yine yarışa damgasını vuracaktır. 

SCHILACCI

Son yarışında boyun eğdiği Vaiz'e bugün dişini geçirecek. O gün yetenekli apranti kardeşim Görkem Özçelik atına çok inanmadı. Yaşlı kurtların arasında da biniş gücü biraz zayıf kaldı. Bu defa Mehmet Kaya gibi usta bir pilot var. Çalışmasında da zehir gibiydi. Affetmez! Altılıyı buraya kadar getirirsek tıpkı filmdeki gibi "Buraya gel Skilaçi!" deriz. 

-MTO UYGULAMASI NEDİR? TÜRKİYE'DE UYGULANABİLİR Mİ?-

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8.2 // 6.1.4
4.3.5.12.1.7.6
5 OĞLUM ÇELİK BANKO
8.2.7.1.4
2.7.3
7.6.9.3.1

84 TL

2. ALTILI

2.7.3
7.6.9.3.1
4.7.8.1.2
4 SCHILACCHI BANKO
1.2 // 9.8
5.2.4.3.12.14

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.