İstanbul Yarışlarında Bankom Cazip

 


Bugün İstanbul'da normal şablonlarımızı kazanma şansı çok yüksek olan ve günün de favorileri durumundaki iki safkanın üzerine kurup geniş kuponlarda onların rakiplerini yazarak daha yüksek bir ikramiye bulmaya çalışacağız.

DRAGON BORN: Daha önceki dönemde zor yarışlarda banko önerdiğimiz fakat bizi her seferinde yanıltan Dragon Born, sonunda şanssızlığını kırarak kazandı. Bu kez rakiplerini daha zayıf gördüğüm safkanın kazanması normal sonuç olacaktır. Başta da söylediğim gibi: Geniş oyunlarda yıkıp daha yüksek bir ikramiye elde etmeyi deneyeceğiz. Bir nevi şansımızı zorlayacağız. 

FREE CHILDREN: İstanbul'daki son koşusunda viraja en geride çıkıp bir de üstüne en dıştan alınca önemli bir avantaj yitiren fakat düzlükteki mücadelesini beğendiğim Free Children'ın o gün ikinci olan Moda'dan bugün rövanşı alacağını düşünüyorum. 

BY REİSOĞLU: Ahmet Çelik kurbanı atlardan biri. Son ikinciliğinde virajı öndeki atın 10 boy gerisinde dönüp düzlükte muazzam bir sprint atarak ikinci oldu. Aynayı geçerken de kazanan attan daha diri, daha dinç, daha istekliydi. Şimdi Vedat Abiş'in yumuşak binişiyle uygun rakipler arasında kazanmasını beklediğim safkanı tıpkı Dragon Born'de olduğu gibi geniş şablonlarda yıkacağız. 

Gün içerisinde çıkan atlar olması durumunda şablon güncellenecektir.

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.3.5.7
2 DRAGON BORN // 3.1.5
4.2.3.1.5.8
4 FREE CHILDREN BANKO
10.1.5.9.7
3.7.1.2.6

48 TL

2. ALTILI

4 FREE CHILDREN BANKO
10.1.5.9.7
3.7.1.2.6
5 BY REİSOĞLU // 2.4
3.8.11.1.2
10.11.1.4.2.9.8.13

80 TL 

-YİĞİT CAN'IN İSTANBUL YORUMLARI YAYINDA-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.