20 Kasım Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

 


MADMEN 

Son koşusunda site olarak çok güveniyor, banko diyorduk. Sonlarda rakibine boyun eğdi. Çim, sentetik ya da kum fark etmez. Bu at her pistte koşar. O yüzden bugün de potansiyeline güvenelim, ilk sıraya yerleştirelim. 

ÇIKSALIN 

Çıktığı gibi bitirmeyi denediği gün sonlarda oksijen duvarına çarptı. Uzun zamandır koşmamanın sıkıntılarını yaşadı. Bu defa startla beraber yine liderliği alıp bir çırpıda bitirmeyi deneyecek. Başaramaz mı? Bu grupta başarabilir. 

GÖKÇE HATUN

6 ay geri çekilip katıldığı ilk yarışı zor da olsa kazandı. Şimdi daha formda, daha hazır, daha güçlü. Çok uygun rakipler arasında koşacak olması da cabası. Tolga Yıldız kardeşimle katılacağı üçüncü yarıştan ikinci birinciliği çıkarmaya yakın. 

PELIGROSA

İki yarıştır attığı sprintle beni kendine hayran bıraktı. İkisinde de kazanacak kıvamdaydı. Bugün kantarmaya geçen Ahmet kardeşimin son koşusunda Anadolu Edası'yla geçtiği Peligrosa'yı aynaya atmasını bekliyorum. 

BAŞAYDIN

59 kg katıldığı yarışta 53 kg Karagül Beyi'ne geçilmişti. Bugün işler farklılaştı, kilolar yer değişti. Bir koşu öncesinde de buna benzer rakipleri çok rahat geçmişti.  Yetenekli jokey kardeşim Vedat Abiş'le koşacak olan Başaydın, son dördüncülüğünde ağababalarının arasında dördüncü olan ekürisi Akçakocabey'le birlikte bu koşudaki en şanslı safkan. 

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahminleri

3.2.8.1.9
2.1.3.7.10.11
13.11.2 // 9.7
5 GÖKÇE HATUN // 6
7 PELIGROSA BANKO
9.8.4.2.1.3.5

43.2 TL

-NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.