Gözlerim Dolu Dolu Geziyorum


Bugün yine gözlerim dolu dolu geziyorum yeğen. İzmir bültenini açtığımda bir de ne göreyim? Yeşil Yol bankom koşuyor. Öbür bankom da Hayat. İşte bu ikisini görünce gözlerimden yaşlar boşandı. Niye mi? Sen o müthiş meşhur filmi bilmiyor musun? Hani kara adamı sonunda sandalyeye oturtup elektrik verdikleri. İşte aklıma o sahneler geldi. Çok duygulandım. Amerikan Reisi hâlâ idamı kullanıyor. Onunla bir hesabım var, kapanması an meselesi. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle de gizli bir görüşme yapıp istişarede bulundum. Bakalım onun topladığı istihbaratlarla üstün altılı bilgimin çıkardığı atlar aynı mı diye kontrol ettim. %90 aynıydı yeğen. Onun verdiği %10'u da ekleyince müthiş İzmir kurgum biraz şişti ama Cemo yeğene güvenimin sonsuz olduğu, onun verdiklerini yazmadan oynamadığım, ona kendim gibi inandığım söylentileri de doğrudur. 

Sayfama gelen bazı gizli mesajlarda beynimin sulandığı, kendime mezar kaymam gerektiği yazılıyor. Ganyandaki bir yeğenimin etrafındaki yardakçılar öyle diyormuş. Boynunu bükme yeğen, başını dik tut. Nalkapon Dayı'n var olduğu sürece düşmanları da olacak. O düşmanlar seni sıkıştıracak, alay edecek, gülecek ama sen moralini bozmayıp tevziyeyi alacağımız günü bekleyeceksin. Sonra da onlara Hawaii'den caka satacaksın. Las Vegas'ta rulet tezgahının önünde poz verip Adana'da dürümün yanında ayran gömeceksin. Gücümüzü görmeleri an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

6.7.9.1.2.10.12.3.5
11 YEŞİL YOL BANKO
3.1.2.4.5
6.5.8.7.10.12.11
6 HAYAT // 3
3.6.2.4.10

126 TL

2. ALTILI

6 HAYAT // 3
3.6.2.4.10
1.4.3.2.5.7.8
2.8.1.4.3.5.6.7
7.10.1.9.3
17 FLEUR BANKO

112 TL

-GÜNÜN DİĞER ANKARA, İZMİR VE YABANCI AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ-

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. hahhaha.. Alkapon gerçekten ağlıyor musun ? Altılılar her zamanki gibi takla. Allahtan takibi bıraktım. Yataktan kalk artık, yattığın yerden tahmin yapılmıyor. :D)

    YanıtlaSil