TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

27 Kasım Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

27 Kasım Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

 GÖĞÜNOĞLU: Üstünde durduğum bir safkan. İlk iki yarışında da değerlendirdim. Sebebi ise annesinin orjini. Annesi Yeter; Selkut, Azmican ve Tangöze ile anneden kardeş. Kumda da, çimde de başarılı olacağını düşündüğüm tayın bu defa Müslüm Çelik ile piste çıkacak olmasının da artı bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Şimdiye dek de böyle uygun bir grupla karşılaşmamıştı. Maidenden çıkmak için çok önemli bir şans yakalamış durumda ve bunu değerlendirecektir. 


- KOŞU İSTATİSTİKLERİ- 


MANİLYA: İzmir'de çok başarılı yarışlar yaparken bir anda sakatlanıp ara veren, daha sonra Ankara'da birkaç başarısız yarışın ardından bu kez daha uzun bir geri çekilme dönemi yaşayan Manilya daha sonra yarış hayatına Doğu illerinde devam etmek zorunda kalmıştı. Yaklaşık olarak beş aydır üç farklı Doğu ilinde koşarak form tutan Manilya, nihayet kazanarak yeniden toparlandığını göstermiş oldu. Buradaki performansının ilerleyen günler için belirleyici olacağına inandığım kısrak, eğer gücünü sahaya yansıtabilirse arka arkaya ikinci birinciliğini alacaktır.


-AT YARIŞI GALOPLARI-


CANIM KARDEŞİM: 3 ay ara verdikten sonra katıldığı mücadelede dört boy geç başlayıp aynı ekürinin bir başka tayı olan ve bugün burada da koşan Gözüyılmaz kazanırken sonlarda yaptığı ataklarla ikinciliği kurtaran kalite safkanı bu kez daha hazır gireceği mücadelede temponun da lehine olacağını düşünmemle banko öneriyorum. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

2.4.3.5.1.10
2 GÖĞÜN OĞLU BANKO
2.3.5.9
5.4.7.3
4.7.1.9.8
5 CANIM KARDEŞİM // 9.12.11.13

38.4 TL

-GÜNÜN DİĞER ADANA, İSTANBUL ve YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ-

Etiketler

Yorum Gönder