TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

28 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

28 Ocak Foto Finiş İzmir Altılı Ganyan Tahminleri
FOTO FİNİŞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


BİRKAÇ SANİYE İÇİNDE YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ 


AŞAĞIDAKİ ESKİ TAHMİNDİR.  SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. ROUGHNECK: Son iki koşusunda sert rakiplerle kapışan safkan aralıklarla koşuyor olmasından da etkilendi. Yoksa buna benzer rakipleri çok rahat geçtiği yarışları hatırlıyorum. Güne sürprizle başlamak isteyenlerin ilk tercihi olmalıdır. 

GRAY PIRATE // BADUU: Çıktığı gibi bitirmeyi denediği yarışta güçlü rakibi Gold Design'e sonlarda geçilen Gray Pirate, bu defa beyaz bayrak ayna deyimini gerçekleştirebilir. Ankara'da aynı mücadelede dördüncü olan Baduu, eğer Giray Pirate önde istediği tempoyu veremezse devreye girecek ilk isimdir. 

BORDO MAVİ: Bugüne dek bir türlü bekleneni veremeyen Bordo Mavi, Diyarbakır'dan sonra yeniden, tanıdığı Adana pistine dönüyor. Bugün hem geçebileceği rakipler var, hem jokeyi iyi, hem mesafe tam, hem de  iyi bir form yakalamış durumda olması onu rakiplerinden daha ön plana çıkarıyor. 


- ADANA AT YARIŞI GALOPLARI-


GÜRSEY // YÜCEL: Annesi Samyeli Kızı; Baba Mevlüt, Siyah Bulut ve Koçpınar gibi isimlerle anneden kardeş olduğu için ilk yarışından beri dikkatimi üzerine topladığım fakat beklentimi hep boşa çıkarmış bir safkan olsa da ben her pisti koşabilecek kabiliyete sahip Gürsey'e bunun gibi gruplarda her zaman ilk şansı verme taraftarıyım. Elazığ'da gördüğü yarış sonrası Adana'da jokeyi Özcan Yıldırım ile girdiği mücadelede düzlüğe en geride çıkıp etkili düzlük sprinti ile önlere dolduran ve rakiplerini yakalayıp farkı yarım boya kadar düşüren Yücel de birincilik için en şanslı gördüğüm isimlerden biri.


- ADANA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ-

 

BLACK BEARD: İlk koşusunda sürekli dışarılardan dolanan safkan yarış boyunca sürekli mesafe kaybetmiş olması bir yana son 300 metrede jokeyinin sert kamçı darbesinden etkilenip en dış bariyere açıldıktan sonra attığı sprintle ikinciliğe girmişti. O gün ikinci olmasının yanı sıra yaşadığı bütün aksaklıklara rağmen mücadeleyi 1.17 içerisinde bitirerek burada bu mesafede koşan rakiplerinin hepsinden daha iyi derece çıkarttı. İki tayla birlikte ve bugünkü jokeyiyle gerçekleştirdiği son çalışmasında diğerlerine göre daha kolay görünen safkan, üç aylık istirahat sonrası dinçlikle gireceği mücadeleden rahat bir birincilikle ayrılacaktır.

HÜMA SULTAN: Çok uzun bir aradan sonra Şartlı 5 ve KV 6 koşan Hümasultan, bu koşularında zayıf kalsa da artık toparlandığını düşünüyorum. Son çalışmasında bunu net bir şekilde gösteren kısrak, güç ve kalite olarak üstün olduğu rakiplerinin arasında eğer o bilindik yarışlarından birini yapabilirse zorlanmadan kazanır. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

5 Roughneck silinip 7 Pleasently Boy eklendi: 14.22

2.8.10.9.7
2.1.3.5.6
7.8 // 3.1
10.11.2.12 // 8.5
1 BLACK BEARD BANKO
4.1.7.8

64 TL 

YEPYENİ sitemiz www.iddaalı.com yayın hayatına başladı. Güncel iddaa tahminleri; basketbol, futbol demeden lig lig maç analizleri, istatistikler ve daha fazlası sizlerle her zaman olduğu gibi ÜCRETSİZ olarak buluşacak! Haydi şimdi siz de İDDİAALI ailesine katılın birlikte büyüyelim!

Etiketler

1 $type={blogger}: