22 Kasım Foto Finiş Bursa Altılı Ganyan TahminleriMAMACITA BONITA: Bir Mendip temsilcisi olan safkanın anneden kardeşi Colour Of Light, geçtiğimiz günlerde Bursa'da  kum pistte kazanmıştı. Bir diğer anne kardeşi Gülpembe'nin de kum pistte başarılı yarışları var. Mamacita Bonita şimdiye dek kazandığı iki koşudan birinde sentetikte, diğerinde ise çimde başarı sağlamıştı. Kum pistte iki yarışında ise varlık gösterememişti. Ancak o kum yarışları safkanın sakatlık dönemi sonrasına denk gelmişti. Son iki startında formunu bulan Mamacita Bonita'nın yatkın olduğu pistte bu kez çok daha farklı koşmasını bekliyorum. 

EYMENAĞA: Üç yarış önce kısa vadeli mücadelede Dostbağı ve Onarbey gibi iki güçlü rakibiyle ikincilik mücadelesine girişen, son startında ise önde Keleşhan ile Kapaklıcan gibi iki seri safkanın arasına girip yarışın yükünü çekmesine karşın düzlükte mücadele gücünü tamamen yitirmemişti. Bugün rakiplerini daha denk bulduğum safkan, jokeyi Mehmet Kaya idaresinde birinciliğe yakın olup alternatif tekimdir. 

-YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ VE İÇERİKLERİ-

VİTAL: Cazip durumdayken kazandığı gün ön sıralardan önerdiğimiz safkan; Atasoy, Başmimar, Ermeç gibi isimlerle anneden kardeş olmasıyla dikkat çekiyordu. O gün hazır olduğunu düşündük ve bizi de yanıltmadı. Bugün de uygun rakipler arasında koşan safkanın bir kez daha beyaz bayrak ayna yapması muhtemel olup bankomdur.  

ACIDİLLİ FATİH // FRENKLİ ATEŞİ: Kalagay'ın tempo vermesini ve gününde olursa çok müsait grupta kazanabileceğini de düşündüğüm mücadelede ekürisi Acıdilli Fatih'in şansı en az onun kadar yüksek görünüyor. Uzun zaman sonra Onur Yıldız'la buluşan Frenkli Ateşi'nin bu jokeyi ile arka arkaya üç kez koşup ikisinde potoyu önde geçtiğini ve birinde de çok az farkla kaybettiğini hatırlamakta fayda var. Onun için de bugün şartlar elverişli görünüyor. 

-GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI-

BUENA SUERTE: Bu ve benzeri gruplarda adından söz ettirmeyi başaran Buena Suerte, daha önce bu mesafede ve pistte kazanırken Brave Gladiator'ü geçmişti. İzmir'de ekim ayının ortalarından beri iyi bir hazırlık dönemi geçiren ve çalışmalarını 1200 metreyi 1.16, 600 metreyi 36 şeklinde dereceli işlerle tamamlayan safkanın dinçlikle etkili olacağını düşündüğüm bu koşuda denk rakiplerine üstünlük kurabileceğine inanıyorum.

- YİĞİT CAN BURSA ATLILI TAHMİNLERİ-

Foto Finiş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

6.3.9.1.2.8.4.7
9.3.7.8.4
4 EYMENAĞA // 2.8
3 VİTAL BANKO
2.5.6.3
5.7.9.4.2

64 TL

-NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.