23 Kasım Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

 


YÜCEL: Yarış hayatının ilk koşusunu kazanırken Canımkardeşim gibi kaliteli bir safkana 6 boy fark yapan Yücel, daha sonra Ankara'daki kısa vadeli koşuya favori olarak katılmış, yaşadığı bir sorun nedeniyle gerilerde tamamladıktan sonra 4 ay geri çekilmişti. Elazığ'da yarış gösterilen ve o gün de toparlandığı gözlenen safkan, eğer kendi yarışını yapabilirse bu rakiplerini atlayacaktır.

BELLE FRANCE: İstanbul'da katıldığı kısa vadeli yarışta çok yüksek tempolarda sürüklenen ve 800 metresi 47 ile geçilen mücadeleden son 200 metreye kadar kopmamıştı, ki o günkü rakipleri oldukça zorluydu. Bu kez daha uygun bir grup bulan safkan, ayrıca Adana'ya erken getirilip bir de çalışma yaptı. Eğer kaba kumu yadırgamazsa bu grubu geçebilecek güçte. 

-YARIŞAN AT ÜCRETSİZ AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

SERCANAN: Tercihli start alan kısrak, son üç koşusunun ikisinde düzlükte avans almasına rağmen geriden gelen rakiplerine yakalanıp geçilmiş, son koşusunda ise düzlükte piste tutunmakta biraz güçlük çekmiş, sonlarda da iyice temposunu kaybetmişti. Bu üç yarışında da 1300 metre mesafede koşan safkan, bugün 100 metre daha da kısalan mücadelede -bence- daha yatkın olduğu kum pistte artık maidene veda edecektir. 

-GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI-

INVINCIBLE KNIGHT: Daha önce de tam kardeşi Gülüşü Güzel, bir yıl aradan sonra katıldığı koşuda İstanbul çiminde büyük bir sürpriz gerçekleştirmişti. Annesi Warrior Princess'in koşan iki tayının da bu şekilde aralarla koşması genetik bir rahatsızlık olduğu hissi uyandırıyor. Çünkü Gülüşü Güzel, o birinciliğinden sonra bir daha koşmadı ve üzerinden 1 yıl geçti. İnvincible Knight, Bu pistte katıldığı son koşusunda kazanırken son 400 metreyi âdeta yürüyerek koşup 15 boy fark yapmıştı. İdman pistinde de formunu devam ettirdiğini gösteren safkanın sağlıklı koşması durumunda daha iyi bir yere geleceğini düşünüyorum.

- YİĞİT CAN ADANA YARIŞ TAHMİNİ-

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

4.8.2.10.9.12.11.5
1.12.7.2.5.4
6.5.1.2.3.4.7
6.3.2.5.4
1 SERCANAN BANKO
2 INVINCIBLE KNIGHT BANKO

134.4 TL

-NALKAPON ADANA ALTILI TAHMİNİ-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.