İstanbul'a Daha Cazip Bir Banko Atım Var


İLLEDE SÜRMELİ

Son startında düzlük üzerinde yaşadığı aksilik olmasaydı koşuyu çok daha iyi bir yerde bitirebilirdi. Bugün yeniden Gökhan Kocakaya tercihi ile ön plana çıkan safkanın çoğu istikrarsız ve tecrübeli rakiplerinin arasından birincilikle ayrılması normal sonuç olacaktır.

YENERSULTAN

Bugünkü mücadelede tempo düşük kalacak olsa da koşan at sayısının azlığından ötürü Ahmet Çelik'in istese de kısrağı çok gerilerde bekletemeyeceğini ve yarış boyunca önde giden atla arasında birkaç boy mesafe koyup düzlüğe öyle çıkacağını düşünüyorum. Düzlük yarışında ise gücün daha ön planda olacağına inandığımdan Yenersultan'dan ben de herkes gibi birincilik bekliyorum. Ancak daha geniş kurgularda yıkılarak rakip aranabilir ve böylece yüksek ikramiye hedeflenebilir.

GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI VE İSTATİSTİKLERİ

KARAGÜLCAN

Şu ana dek seri bir isim olduğunu gösteren yarışlar yapan Karagülcan, bugün yine önde gitmeyi tercih edecektir. Safkanın burada koşan rakiplerinden daha güçlü olduğunu düşünüyorum ve Akın Sözen'in de bu tip atlara iyi bindiğini biliyorum. Kazandığı yarışın ardından şu ana dek koştuğu rakiplerinin sertliğinden etkilendiğini düşündüğüm taydan beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum. 


KARA KAMÇI, SİNAN SERTAÇ, GİZLİ EKÜRİ, SEZER VE SERKAN YAŞAR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

KATSU

Bugün stili rakipleri bol olsa da Katsu'nun güç ve potansiyel olarak rakiplerinden üstün bir safkan olduğunu düşünüyorum. Gökhan Kocakaya gibi bir ustanın idaresinde gidişata uygun bir konum alıp düzlükte bütün rakiplerine hakim olacaktır. Yani önde gitme hususunda daha ısrarlı bir rakibi olursa onu serbest bırakıp iki üç takip edebilir. Çünkü daha önce de benzer yarışlar yapmış ve kazanmıştı. 

İki altılım arasında bir kurgu farkı var. İlk altılıda sürdirek safkanların fazlalığından ötürü dördüncü ve altıncı koşuları geniş kuponlarda kapatma imkanı doğuyor. Dileyenler çizgi öncesini aynen oynayabilirler. 

NALKAPON DAYI'NIN 4 BANKOLU İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 İLLE DE SÜRMELİ BANKO
1.3.2.5.4
1 YENER SULTAN // 2.3
4.3.11.2.13.8.7.6.5 // 1.10.9.12
3 KARAGÜLCAN BANKO
8.7.9.5.4.2.3.1 // 6.10

31.2 TL 

2. ALTILI

4.3.11.2.13.8.7.6.5
3 KARAGÜLCAN BANKO
8.7.9.5.4.2.3.1
1 KATSU BANKO
9.8.5.3
8.7.1.3.2 // 15.9.10

115.2 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.