Bursa'da 3 Bankolu Yarış Programı

 


REARA

Şimdiye dek çim yarışlarında stat alan safkan ilk kum pist randevusuna sevdiği ve hazırlıklarını geçiştirdiği pistte yapacak. Maidendan çıkması biraz zaman almıştı. Tek sebebiyse verdiği ara ve formuna kavuşmasının zor olması. Kum pistte koşan kardeşleri iyi sonuçlar alamadılar. Excevation iki de bir tabela, Share Together yedide bir ikincilik aldılar. Çim pistte Joe Clarke adına düzenlenen İstanbul'da gördüğü 57 gün önceki yarışta rakipleri zorlu gelen Reara uygun gurupta  kaçacak rakibi Akyazılı Belkıs ve pistte bir koşu kazanan White Darkness'ı 1000-1.03.8, 400-24 ve 26.7 çok rahat hazırlıklarıyla geride bırakmaya aday isimdir. Günün ilk bankosu. 


- GÜNÜN AT YARIŞI GALOPLARI, İSTATİSTİKLERİ, İDMAN PİSTİ PROGRAMI -


TURAÇBEY

Katıldığı koşuların çoğunda favori hanesinde ilk üç sırada yer alan maidena şimdiye dek son verebilecek performansı İzmir'de katıldığı son koşu performansında gösteren safkan uygun gurupta özlediği birinciliğe çok yaklaştı. Bursa'da maiden adı altında altı koşusu olmasına karşın kaybettiği isimler boş değildi. Çoğu şartlı ve kısa vadeli yarışlarda geçen süre içinde iyi sonuçlar alarak yarışlarına devam eden rakiplerdi. Küçük dinlenme süresini gayet iyi geçiren Turaçbey 800-57.6, 400-29.2 hazırlığıyla günün ikinci bankosu. 

- GİZLİ EKÜRİ, KARA KAMÇI, SİNAN SERTAÇ, SERKAN YAŞAR AT YARIŞI TAHMİNLERİ - 

CARACCIOLO

Bursa'da iki uzun mesafeli yarışta tabela içinde yer bulamayan safkan İstanbul'da gücünü gösterdi. Sondan bir önce Carcavado-Direct Win arkası üçüncülüğü gayet başarılıydı. Ondan öncesi de gurup yarışlarda şans aramış isimlerin biraz gerisinde tabelanın son basamağına adımını atmıştı. En son sentetik pistte sert guruba kafa tutamayan isim Bursa çiminde etkili sonucu hanesine yazdıracağı gurupta tempoyu üstlenirse şaşırmam. Gurup çok müsait. İstanbul pistinde elde ettiği formu çabası ve gayretiyle Bursa çimine uygulayabilirse çizgiyi önde geçen isim olacaktır. Günün kalabalık koşuda üçüncü bankosudur. 

Yiğit Can Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

3.8.2.7.6
8.2.1.10.3
3 REARA // 1
8.4.5.9.7.10
13 TURAÇBEY BANKO
5.1.3.2.6.4

72 TL

2. ALTILI

8.4.5.9.7.10
13 TURAÇBEY BANKO
5.1.3
3.1.7.6.11
7.4.6.10.2.5.8
1 CARACCIOLO // 3.5

50.4 TL

FOTO FİNİŞ'TEN HER AYAĞI YORUMLU BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Sana inanmıyor senin bankolarin gelmiyo arkadaşlar diyo ben aynı kanidayim size guveniyoz ama subheli

    YanıtlaSil