Bursa'da İki Banko Atım Var

 CALİBETAY: İzmir'de Sonemir, Goben, Egenin Aslanı gibi isimlerle kıyasıya bir mücadeleye girişip az farkla üçüncü olan Calibetay, kum pistte kendini gösterememiş olsa da kariyerinin ilk birinciliğini kumda aldığını unutmamak lazım. Ayrıca Bursa'nın yağışlı olduğunu düşünecek olursak ıslak pistte daha etkili koşmasını beklediğim kısrağın mutlaka kuponlarda bulunması gerektiği tavsiyesinde bulunabiliriz. Ankara'da kazandıktan sonra İstanbul'da da iyi bir performans sergileyen Gel Kız da burada ön plana çıkan bir başka isimdir. 

DEFNE YAPRAĞI: Ankara'da 2000 metre kum pistteki son yarışında Cihan Pehlivanı ile Ünalan'ın ardından ikinci olmuştu. Bugün istikrarsız grupta kum pist performansı ile ön plana çıkan kısrağın orjini de çok iyi ama o denli etkili yarışlar yapamıyor. Ankara'daki 1000 metreyi 1.12 çalışarak çullu işini beğendiğim Defne Yaprağı, bu grupta alternatif tek olarak yazılabilir.

-BURSA AT YARIŞI GALOPLARI-

KANDIRA GÜZELİ: Maidenden çıktıktan sonraki ilk koşussunu Queen Mon Belluci önünde ikinci bitiren Kandıra Güzeli, bugün çok müsait bir grupla karşılaşıyor ve jokeyi Ayhan Kurşun da yeniden binmiş. 1000 metreyi 1.03 işinde de canlı gördüğüm kısrağı banko olarak öneriyorum. 

LİDER: İki koşu öncesinde Star Force ile You Never Know'u geçmiş, son koşusunda Congenial Son ve Evergrande arkasına girerken Petrocelli, Latika, Black Wasp ve Karahisar'ın önünde bitirmişti. Bugün çok uygun rakiplerle bir araya gelecek olan safkan koşunun önde gelen ismidir. Kazanacak kıvamda olan ve bugün boş kiloyla koşan Think Phink ile uzun zamandır mercek altına aldığım 6 Unıque Bella da ihmale gelmez. 

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

1.3.11.9.4.8
11.1.3.2.6.5
3 DEFNE YAPRAĞI // 1.4
1 KANDIRA GÜZELİ BANKO
5.3.1.2.6.9
4.17.6

51.84 TL

NALKAPON: MÜTHİŞ BURSA KURGUMU İYİ SÖĞÜŞLE.

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Kardeşim niye bu yabancı yarış erken bahis oranlarinı yayinlamıyorsunuz napalım siteyi takibimi bırakalım tavsiye ettimiz dostlara sitenin çılkı cıktımı diyelim

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hiç ana sayfada yer alan bu içeriğe girdiniz mi? https://www.sihirlikantarma.com/2021/02/yabanci-yaris-tahminleri.html

      Sil