01 Kasım Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

 VİTAL -KIRDEMİR

İki kalite orjin. İkisinin kardeşleri de grup yarışların gediklisi. Biri Transit, Oğlumege, Ertürk'le, diğeri ise Atasoy'la kardeş. Birer yarış gördüler, tecrübelendiler, nefeslendiler ve artık hazırlar. Bugün ikisinin de oranları olması gerekenden çok çok az. Bunu kendi açımızdan fırsata çevirebiliriz.


SARPERHAN

Bir günü diğerini tutmasa da iki yarış önce Turgaybaşkan, Çakırdağlı, Akıncı vb. atları geçtiğini unutmamak lazım. Önde istediği tempoyu yakaladığında kralını affetmiyor. Alican İnci kardeşimin de Bursa'nın inci aprantilerinden biri olduğunu hesaba katacak olursak bir beyaz bayrak ayna yarışı neden gelmesin? 


LAST CHANCE LADY

Bu grubun katbekat üzerinde bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Uzun zaman sonra katıldığı koşuyu öyle çok gerilerde bitirmedi, ikinci olan atla arasında birkaç boy -30 salise- kadar fark var. Nefeslendi, toparlandı, Kurtel'in ellerinde itinayla hazırlandı. Önde sert tempo geçmesini beklediğim bu koşuda ön grubun hemen arkasında düzlüğe çıkıp güçlü sprintiyle işi bitirebilir. 


GÜNDÜZDÜŞÜ

Bugün Tolga kardeşimin işi zor ama imkansız değil. Üç ekürinin her türlü çamuruna maruz kalacak ama buradaki en büyük avantajı Gündüzdüşü'nün kaçak olmaması. Son kazandığı koşudaki gibi sabırla bekleyip düzlükte öne atladıktan sonra biraz da avantaj alırsa kazanması işten bile değil. Ben de herkes gibi çok güveniyorum. Banko. 


-İNGİLTERE'DE ORANI ÇOK DÜŞÜP FAVORİ OLAN ATLAR VAR-!


HAŞMET

Bugün geri planda kalmasını anlamış değilim. İlk koşusunda geç toparlandı, ikinci yarışında dışarılardan dolandı. Bugün hem kapalı gözlük hem de kulaklık takısından kurtuldu. Dışarılardan içeriye erken dolanıp önlerde yer kaparsa ya da önde tempo olur da iyi yer tutarsa bugün bu grubun fişini çekebilir. 


-İNGİLTERE GAZETE VE BÜLTENLERİNİN KEMPTON ALTILI TAHMİNLERİ-


YILDIZ KÜMESİ 

Kumdaki son yarışında Dostbağı, Ozgan, Olgunalp, Yiğit Oğlum'un dibinde bitirdi, son koşusu çimdeydi. Orada da Ozgan, Yamaçbeyi, İstanbul Muhafazı gibi safkanların bir iki boy gerisindeydi. Bugün çok daha müsait grubu, oldukça uygun kiloyla yakaladı. Onur Yıldız kardeşimin de verdiği güvenle, kalabalık koşuda alternatif tek olarak yazılabilir. 


-YİĞİT CAN'IN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ-


Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

8.6.2.1.3.9
6.1.2.7.4.10
8.1.11.9
3 GÜNDÜZDÜŞÜ BANKO
4.8.1.5
15 YILDIZ KÜMESİ // 1.2.4


-NALKAPON DAYI'DAN BURSA'YA SÜRPRİZ BANKO!-

Yorum Gönder

1 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.