TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

28 Kasım Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

28 Kasım Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

 LADY VENÜS: İdman pistinde bugünkü aprantisi Ercan Çankaya idaresinde gerçekleştirdiği çalışmasında toparlandığını gördüğüm kısrak eğer potansiyeli kadar koşarsa kazanır. Grubun ağır toplarından Bedestan, boş kilosuyla sprinter King Fury ve son ikinciliğinde ilk kez kuma çıkıyor olmasına karşın sonlarda çok güçlü gelen Derin Diyar da favorinin rakipleridir. 

CINNAMON: Çim pist yarışlarını da beğendiğim ancak King Drok gibi bir kum pist atıyla anneden kardeş olması sebebiyle kuma çıkacağı günü kolladığım Cinnamon'un son çalışmasındaki canlı görüntüsüne ilaveten kantarmasını seveceğini düşündüğüm Akın Sözen idaresinde koşacak olmasıyla maidene veda etmesini bekliyorum. 


- ADANA AT YARIŞI GALOPLARI-


OSMAN BEY: Grup 1 koşudaki dördüncülüğünün ardından katıldığı kısa vadeli yarışta kolay kazanan Osman Bey, bir önceki koşusunda da Spencer'ı çok rahat geçmişti. Aslında bugünkü yarış da tıpkı Spencer'ı geçtiği günkü gibi olacak. Ceyar veya Yavuzum tempoyu verecek, diğeri onu sıkıştıracak ve Osman Bey de sonlardaki etkili ataklarıyla koşuyu lehine çevirmeye çalışacak. Ben burada geniş kuponlar için ayrıca Akın Sözen'le bütünleşen safkan Kocaalp'ı da önermek istiyorum. İdman pistinde aşama içerisinde olduğu görünüyor.


-ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ-


ŞEF NURİ: Adana'da neredeyse bugünkü grubun aynısını geçmeyi başaran Şef Nuri, Bursa'da aynaya yakın mağlup olmuştu. İyi durumunu koruyan safkan, bugün aynı mesafede benzer şartlarda karşılaşacağı rakiplerine bir kez daha üstünlük kurabilir. Boyacının Aşkı'na aynada kaybeden Büyük Kenan, beş boy startta kaldığı mücadelede çok az farkla geçilen Kadirimhan, son iki başarılı yarışı sonrası Akın Sözen deklaresi dikkat çeken Lider Kartal da öncelik verilmesi gereken atlar arasında.

Foto Finiş Adana Altılı Ganyan Tahminleri

3.5.6.8.2.4
3.1.8.6
2 CINNAMON BANKO
1 OSMAN BEY // 5
2.7.4.5.3.1.12.8
2.3.1.8.9

76.8 TL 


Etiketler

Yorum Gönder