TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

27 Kasım Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

27 Kasım Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün keyfim gıcır. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden gelen gizli istihbaratlar da gıcır gıcır. Sülo yeğenimin bana bugün dört müthiş banko vermiş olduğu, benim ikisine az güvenip yanına mayın detektörlerimin söylediği bombaları eklediğim, bugün İstanbul bültenini yakalayacağım söylentileri doğrudur. 

Bakıyorum da bazı kesimler düşmemi bekliyormuş. Düştüğümde tekme atmak için pusuda bekleyen düşmanlarım varmış. Bir sendelediğimi görünce kafalarını siperden çıkarıp kendilerini ele veriyorlar. Benim gibi bir keskin nişancıdan da kurtulamıyorlar. Zaman zaman verdiğim kötü müthiş kurguların sebebi bu yeğen. Onları yemliyorum. Anlarsın ya.


-İSTANBUL KOŞU İSTATİSTİKLERİ-


Askerdeydim. Komutanın tek gözdesiydim. Her sabah yanıma gelir, elini omzuma koyup "Gücünün sınırlarını ben bile bilmiyorum asker!" derdi. Emredersiniz komutanım, deyip onun gönlünü hoş ederdim. Bir gün sabah yine geldi. Beni yatağımdan kaldırıp sipere götürdü. Elime uzun namlulu, 5 km menzilli bir tüfek verdi. Önüme bir harita açıp teröristlerin yerini gösterdi. Önümüzde bir dağ, iki tepe vardı. Birazdan bir uçak havalanıp senin için canlı yayın yapacak Nalko, sen şu haritaya bir çalış. Tek atış hakkın var. Teröristlerin başını tam alnının çatalından vuracaksın deyip gitti. Kendine bir kahve aldı. Bahçeye bir sandalye koyup beni izlemeye başladı. Bana hayranlıkla bakması mümkündü. Sonra iki er, yanıma bir televizyon getirdiler. Canlı yayın başlamıştı. Kulağıma da bir kulaklıkla mikrofon taktılar. Pilotla gizli görüşme yapıyordum. Benden aldığı talimatları uyguladı. Nişan aldım, tetiğe bastım, bir de ne göreyim? Teröristlerin başı iki seksen yere uzandı. Komutan yanıma koşarak geldi. Bana sarıldı, alnımdan öptü. İki ay hava izni verdi. Ama görevimin başında kalmam gerektiğinin, ülkemin bana ihtiyacı olduğunun farkında olmam söz konusuydu. Onu kibarca reddettim. Akşam karakola bir helikopter yanaştı. Genelkurmay Başkanı geldi. Benim için yaptırdığı altın madalyayı boynuma takarken "Nalko, gel vazgeç şu sevdadan, seni subay yapayım. 10 yıla kalmaz benim yerimi alırsın." dedi. "Komutanım atlar beni bekler" dediğimde yüzünde bir gülümseme oldu. 


-İSTANBUL AT YARIŞI GALOPLARI-


Görüyorsun yeğenim, keskin nişancılıkta üstüme yoktur. Bugün de İstanbul bültenini 12'den vurmam mümkün olacak. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Queen Of Darkness çıktığı için, daha önce ilk rakip olarak önerilen 4 Miss Defne alternatif tek olarak değiştirilmiştir. Çizgi arkasına ise 2 Pace eklenmiştir. 16.25

1. ALTILI

6.2.4.9.11.8
4 MISS DEFNE // 1.9.2
7 CANSEKLAVİ BANKO
1.7.4.11.3
15.11.4.10.6.7.17.9
13.9.7

57.6 TL

2. ALTILI

1.7.4.11.3
15.11.4.10.6.7.17.9
13.9.7
1.6.13.7.9.4
8 TIME TO SHINE // 4.6.1
1 SADEKAR BANKO

57.6 TL 

-GÜNÜN DİĞER İSTANBUL ve YABANCI YARIŞ TAHMİNLERİ-

Etiketler

1 $type={blogger}: