03 Ekim Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

KRAL ÖMER: Birçok süratli safkanın bir araya geldiği mücadelede boş kilosu ve de sprinter yapısıyla ön plana çıkan Kral Ömer, bir buçuk yıl ara sonrası döndüğü pistlerde şimdiye dek on defa koştu ve de üç kere potoyu önde geçti. Bunun yanı sıra zaman zaman mücadele ettiği sert gruplarda da iyi yerde bitiren başarılı safkanın dah evvelinde kilo kiloya koşup az farklarla geçildiği rakiplerinden bugünkü elverişli koşullar altında rövanşı almasını bekliyorum.

WARDENCLYFFE: Kendisi gibi güçlü ve de süratli rakibi Dispergatör'ün varlığında aklımda biraz şüphe uyandırsa da hem güçlü yapısı hem de süratli stili ile bugün de önde istediği tempoyu kurabileceğini veya bekleme yarışı yaparak sonuca gidebileceğini düşünüyorum. Eğer Dispergatör ile arasında sert bir mücadele gelişirse bundan en avantajlı çıkacak olan safkanlar Perotti ile Baba Şahin olacaktır. Bu sebepten ben geniş oyunumda her ikisine de şans vereceğim. 

KAYASEL: Ahmet Çelik, adeta bütünleştiği Aryaliva ile bugün ayrı düşmüş durumda. Tercih ettiği safkan ise Kayasel. Safkanın genel performansına baktığımız zaman katıldığı son uzun mesafeli mücadele haricinde bu ve benzeri gruplarda söz sahibi olduğunu görüyoruz. Hatta daha güçlü grupları geçmişliği bile var. Ben bugün bu kadar geri planda değerlendirilmesine bir anlam veremedim. Başarılı jokeyi ile zorlu mücadelenin en şanslı safkanıdır. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

8 KRAL ÖMER BANKO
11.10.9.5.2.4.3
1.6.9.5.2
6 WARDENCLYFFE // 4.2
10.4.1.11
7.1.13.5.6

56 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar