11 Ekim Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 


Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Hatırla yeğen dün sana kaç banko verdim? 4 tane müthiş bankomun üçü kazandı.  Birinde Ahmet yeğenim hatalı bindi, yoksa o da gelecekti. İstihbaratımın ne kadar kuvvetli olduğunu anlamışsındır umarım. 

Eğer gücümü sorgulamaya devam edersen ortalarda don mintan gezinmen söz konusu olabilir. Bir gün tevziyeyi aldığımda da kafanı duvarlara vurup "Dayı'mı dinlemedim, onun karşısında bütün düşmanları diz çöküp ayaklarına kapanırken ben diklendim. Dediğini oynamadım, söylediğini yapmadım. Gücünün sınırlarını sorguladım. Bu kafamı hangi duvarlara vurayım." diye diye dolanırsın. Sen sen ol gücümü sorgulama.

Bugün sana müthiş bomba bir banko vermem söz konusu olacak yeğenim. Onun adı El Grande. Eksi bir Meksikalı dostum olan Tako Carlos'la dün yaptığım gizli görüşmeden sonra Karşıyakalı Cemo yeğenim aradı. Dayı, müthiş bir bombam var, dedi. Adını sorduğumda da son ayağa kadar Meksika Dalgası yapalım Dayı, dedi. İşte o anda bunun bana verilmiş gizli bir mesaj olduğunu anlamıştım. Hemen son ayağı açıp bütün atların isimlerini tek tek okudum. Bir de ne göreyim? El Grande bankom koşuyor. Gerisi de çorap söküğü gibi geldi yeğen. Şimdi vakit kaybetmeden ganyana koşup verdiğim müthiş kurguyu oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1.5.2.3.7.4
5.10.4.1.2.7
2.8.10.3.9.7
5 BABA MEDET // 3
1.8.2.6.14.3
15 EL GRANDE BANKO

103.68 TL

Yorum Gönder

1 Yorumlar