02 Ekim Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Bakıyorum da eski ortağım Sinan Serttaş geri dönmüş. Ona devrettiğim müthiş sitem YARIŞANAT'da caka satmaya başlamış. Uzun uzun yazılar yazıp peşimden gelen yeğenlerimin gözünü boyamak için elinden geleni yapmış. Yok öyle yağma Sinan Serttaş yeğen. Burada yılların emeği, gücü, birikimi, tecrübesi var. Sen daha bakkaldan aldığın lolipopla lunaparkta atlı karıncaya binerken ben Veli'de at üstünde tırıs gidiyordum haberin ola. Ayağını denk al, gücümü kabul et. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimin kendine güveni yine tamdı. Onun bu şekilde kendini fazla güvenmesine hayranım. Onun gücünün sınırlarını ben bile bilmiyorum zaten. Cemo yeğen bugün bana üç müthiş banko verdi. Bunların birincisi Adamım, ikincisi Cotunhaym, üçüncüsü de Sıkilaçi. Üçüne de güveni tamdı. Viskisini yudumlarken sırtını koltuğa yaslamıştı, bir elinde de purosu vardı. Onun bu rahatlığı beni de rahatlattı. 

Haydi bakalım yeğenim, şimdi şov vakti. Ganyana gidip sana daha önce söylediklerimi bir bir yap. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.11.1.12.3
3.1.4.2.5
2 ADAMIM // 12.1
1.6.7.8.2
1.7.4.12.9.10
2 JOTUNHEIM BANKO

60 TL

2. ALTILI

1.7.4.12.9.10
2 JOTUNHEIM BANKO
3.1.9.6
1 SCHILLACI // 3.7
8.1.9.10.3.5
1.3.9.10.13

57.6 TL

FOTO FİNİŞ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Sen bu işi bilene birak dayinin emekli ol sana güvenip yazdigim oyunlari yatırmasam yeminle bi buyuk altılı bulmus gibi olurdum
    Bizede günah kusura bakma boynuz kulagi gecer derler simdi sinani takip edicem

    YanıtlaSil
  2. Sen emekli ol dayinin verdigin oyunlar yalan sana guvenip yaptigim oyunlarla buyuk bir altili bulmuş gibi olurdum bizede günah biynuz kulağı gecer derler artık sinanı takip edicem

    YanıtlaSil