13 Ekim Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Bakıyorum da bazı yeğenlerim dün gece uyku uyumamış. Kendi aralarında "Dayı'm en son İstanbul bülteninde 4 müthiş banko verdi. 3 kazandı. Biri de kazanacaktı ama Ahmet Çelik yeğeni binemedi. Her ne kadar son dönemde müthiş kurguları başarılı olmasa da onun gücünün tartışılmayacağı söylentileri doğrudur." diye konuşuyorlarmış. Sağ olun yeğenlerim, gözlerinizden öperim. 

BİRÇOK YABANCI YAZAR VE SİTENİN KEENLAND TAHMİNLERİNE BAKMAYI UNUTMAYIN

Bugün sana verebileceğim bomba bankom yok. Süpürgeci Sülo yeğenimin söylediklerini iyi dinle. "Dayı'm bugünkü bülten çok karışık. Pist değiştikten sonra kimsenin ağzını bıçak açmamaya başladı. Herkes bir köşeye çekildi. Padokta bir tek Gökdenizim'i gördüm. Şaha kalkmış kişniyordu. Sesini kaydettim. Sen dinle, ne dediğini anlarsın." dedikten sonra Sülo yeğen ortadan kayboldu. Kişneme sesini duyduğumda kulaklarıma inanamadım. Yıllarca Veli'de ahırlarda ordinaryüs unvanı almış biri olarak ilk defa bu kadar kendinden emin konuşan bir at gördüm. "Kum çim fark etmez ulan! Bana rakiplerimi getirin. Patlamaya hazır bomba gibiyim. Bugün koşup kendimi ispatlamam an meselesi olacak." diyordu.

Haydi yeğen bu kadar beklediğin yeter. Şimdi doğru ganyana gidip sana verdiğim müthiş kurgunun tadını çıkarırken çayını kahveni yudumla. Etrafına caka satıp benim tanıtımımı yapmayı da unutma. 

Gizli Eküri, Kara Kamçı, bir de Serkan Yaşar yeğenimin sayfası www.yarisanat.com'a gir, yeğenlerimin müthiş kurgularını söğüşle ama en son çıkarken de reklama tıkla ki cepleri şişsin.  

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

FOTO FİNİŞ İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.  

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.8.4.7.6
12.2.5.4.8.9.3.14
4.7.8
2 GÖKDENİZİM BANKO
8.1.3
9.11.8.1.3.12

172.8 TL

Yorum Gönder

1 Yorumlar