06 Ekim Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Bu sabah kalkar kalkmaz mutfağa koştum, iki kaşık fındık ezmesi, bir kaşık Anzer balı, bir kepçe üzüm pekmezi, yarım kepçe tahin, bunların yanında da fındık, fıstık, leblebi yedim. Gücüm zirveye çıktı. Sonra da Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimle gizli bir görüşme yaptım. 

Sülo yeğen bana üç ayağın tüyosunu verdi. O da üstün altılı bilgime yetti. Dediğine göre dördüncü ayakta Gökyüzü'yle Özçevik kapışacakmış. Beşinci ayakta da Black Oliva, son metrelerde Lust For Life'ı yakalamaya çalışacakmış. Son ayakta da Ahmet Çelik yeğenim resital yapmaya hazırlanıyormuş. Ama ona bir ders vermem gerektiğinin de farkındayım yeğenim. Beşinci ayaktaki Lust For Life bankomla dengeleri değiştirmem an meselesi. 

-FOTO FİNİŞ İSTANBUL TAHMİNLERİ-

Her ne kadar daha üçüncü kez koşacak olsa da, iki koşusunda da nal toplasa da onun yarışa fişek gibi başlayıp fotoyu zıpkın gibi geçmesini beklediğim söylentileri doğrudur. Canını yakmasın yeğen, aman dikkat et. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

YİĞİT CAN İSTANBUL TAHMİNLERİ YAYINDA!

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.3.1.5.9.4
2.3.9.5.6.4.10
2.10.5.7.8.3
7.2
8 LUST FOR LIFE BANKO
3 ANIL ABİ // 11.2.5.9

40.32 TL

GİZLİ EKÜRİ GERİ DÖNDÜ! TAHMİNLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Nalko geçen gün 5kari aldım ikisi geniş 3dar çıktı genişledi tekmeylen uzaya fırlattım dar olanları da Viagra dobingiylen Mars'a yolladım biliyorsun Cole Mars'a çıkarmak bana ait

    YanıtlaSil
  2. Sen oynamasan bizde oynamayiz sen kralsın tacı bugün kabirde verirler sana .biliyorsun kabirdede atlar var biri cehenneme biride hurilere götürüyor ...tek gelmezse biliyon at bokuyla beslerim seni💯💯💯😁😁😁🔥🔥🔥

    YanıtlaSil