09 Ekim Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben bugün fişek gibiyim maşallah. Sabah, Dürbün Necdet'in gizli aramasıyla uyandım. Sana müthiş bir bankom var Nalko, dedi. Çıktığı gibi bitirecek, hiçbir rakibi onun kuyruğunu bile göremeyecek. Hemen iştahlanıp yataktan fırladım. Bülteni önüme açtım. Söyle bakalım Dürbün, müthiş bankon hangisi dedim. Dürbün bir anda türkü söylemeye başladı: Dadaloğlu'm bir gün kavga kurulur / Öter tüfek davlumbazlar vurulur / Nice koçyiğitler yere serilir / Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir.

İşte o anda ortalığın karışmaya başladığını anlamam an meselesi oldu. Saldırıya uğramam söz konusuydu. Tamam Dürbün, kripto mesajını almış olmam mümkün. İtalyan mafyasını Antalya'ya tatile göndermiştim, geri çağırıyorum, dedim. Dürbün kahkaha atmaya başladı. Dur Nalko dur! Kimseyi çağırma, ortalığı ayağa kaldırma. Sen bana bu türkünün adını deyiver, dedi. Biz bu türkülerle büyüdük Dürbün, üstün türkü bilgimin sınanması hoşuma gitmiyor dediğimde beni kızdırdığını anladı. Avşar Elleri değil mi Nalko? İşte sana kripto mesajım bu, deyip kapattı. 

Hemen bülteni alıp dördüncü koşudaki Royal Avşar'ı tespit ettim. Zaten onun geçilmeyeceğini ben de biliyordum ama Dürbün'ün istihbaratıyla güvenim kat kat arttı. Şimdi senin de bana güvenin artsın yeğen. Doğru ganyana! Ara sıra da Kara Kırbaç, Bombacı Seko, bir de Gizli Ortak yeğenimin sitesine girip tıklamanı yap. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

YİĞİT CAN İZMİR TAHMİNLERİ DE YAYINDA - TIKLA!

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.4.2.1.3.6
2.1.5
1 SAKLI KIZ // 6.7.8.2
5 ROYAL AVŞAR BANKO
7.1.4.9.8
1.3.2.6

28.8 TL

2. ALTILI

5 ROYAL AVŞAR BANKO
7.1.4.9.8
1.3.2.6
1.6
2.8.6.5.1.3
6.2.9.10.5.7.11.8

153.6 TL


Yorum Gönder

0 Yorumlar