26 Ekim Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

 


Şu anda moralim çok yerinde. Keyfim gıcır. Bir elimde köpüklü Türk kahvem, bir elimde bültenim balkonda keyif çatıyorum. Dürbün Necdet'in bana gönderdiği tutmuş Adana kurgusunu da bültenin üstüne yazdım. Nereden mi biliyorum tutacağını? İyi dinle yeğen.

Dün akşam Dürbün Necdet, hipodromdan eve dönerken peşine Bond çantalı, siyah gözlüklü, siyah pardesülü iki adam takılmış. Onların FBI ajanı olduğunu sanmış, biraz korkmuş ama renk vermemiş. Onu evine kadar takip etmişler. Dürbün eve girip perdeyi aralamış. Dışarıya baktığında Bond çantalılardan birinin eli kulağındaymış, bir şeyler konuşuyormuş. Son teknoloji telefonu olması mümkün. Beş on dakika sonra Dürbün'ün evinin önünde 7 siyah Mercedes durmuş. Bir de ne görsün ? TJK Reisi arabanın birinden inmiş. Dürbün'ün kapısını çalmış.

Dürbün kapıyı açmadan önce beni aradı. Olan biteni anlattı. Ona her ne kadar düşmanımız olsa da TJK Reisi'nin Tanrı misafiri olduğunu, hürmet etmesi gerektiğini tembihledim. O da öyle yapmış. Beraber çiğköfte yoğurup ayran höpürdetmişler. TJK Reisi yemiş içmiş, en sonunda da ağzındaki baklayı çıkarmış. "Dürbün kardeş, seni deşifre etmem çok uzun sürdü. Ama bak, sonunda evinde olmam mümkün oldu. Karşılıklı çiğ köfte yoğurmamız söz konusu. Her ne kadar Nalko'yla aramda devam eden bir husumet olsa da artık barış imzalamak istemem, beraber çalışıp yeğenlerini söğüşlemeyi planlıyor olduğum söylentileri doğrudur" dedikten sonra cebinden zeytin dalına sarılı beyaz bir bayrak çıkarmış. Sonra da bana selam söyleyip evden çıkmış. Dürbün bayrağı açtığında ne görse beğenirsiniz? Bugünün tutmuş kuponlarını tek tek yazıp vermiş. Ben de ondan aldım, size veriyorum yeğenim. Kemal Sunal'ın Ali Şen'e madik attığı film var ya, işte onun gibi. Dayı'nı kendilerine köle yapmak, önlerinde diz çöktürmek istiyorlar ama nafile. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım.

Eski sitem www.yarisanat.com'u devrettiğim yeğenlerimi de ziyaret etmeyi unutma. Her ne kadar benim kadar güçlü olmasalar da onların müthiş kurgularını da söğüşle. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

YİĞİT CAN'DAN SÜRPRİZ BANKOLU SON DAKİKA ADANA!

Nalkapon Adana Altılı Tahminleri

1. ALTILI

10.9.11.3.8.12
1.4.5.8.9.2
4 İP MAN BANKO
2 SAF KROM BANKO
4.5.3 // 7.11.2.1.8.6
4.3.1.2.5.8.12

60.48 TL

2. ALTILI

4.5.3 // 7.11.2.1.8.6
4.3.1.2.5.8.12
12 UÇANNAZ BANKO
6.3.1.7.2
3 DAĞKAAN BANKO
3.5.4.9.10.6.7

58.8 TL

FOTO FİNİŞ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.
  1. Diyarbakır Elazığ Urfa yarışlarını oynamayın büyük sikeler var mesala 6numara ilk ayak ....İstanbul için kapatilisin

    YanıtlaSil
  2. 952tl benim torun oynassa tutturur nalko serdac mi nesikimse ona öyle şöyle gelirsem oraya sikerim onu

    YanıtlaSil