13 Ekim Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


GÖKDENİZİM: Adana kazandığı ilk yarışından beri dikkatimi çekmeyi başaran tayın şimdiye kadarki genel performansı çok başarılı. Bugün önde gitmeyi seven rakiplerinin varlığı beni tedirgin etmişti ancak pist değişikliğinden sonra biraz rahatladım çünkü özellikle Karataşlı Toros Kartalı'nın eksik koşacağını düşünüyorum. Elbette Gökdenizim'in de temposuna çıkmak zor. Ayrıca Ayhan Kurşun'la Gökdenizim arasındaki uyum da yadsınamaz bir gerçek. Çıktığı gibi bitirmeye çok yakın.

BİRÇOK YABANCI YAZAR VE SİTENİN KEENLAND TAHMİNLERİNE BAKMAYI UNUTMAYIN

ZAFER MEYDANI: Daha önce karşılaştığı ve geçtiği rakipleri bugünkülerle kıyaslamak mümkün değil. Bir dönemi formsuz geçirdi ama son koşularında yeniden toparlandığı net bir şekilde gösterdi. Tempo vermeyi seven safkanın orjin olarak da uzun mesafeli yarışlara daha yatkın olduğunu düşünüyorum ve bugün aradığı koşulları da bir araya getirmiş bulunuyor. Bugün buradaki rakiplerinden Kara Kaplı zaman zaman önde gitse de kendisi gibi ısrarcı bir rakibi olduğunda geriden gelmeyi tercih ediyor ki çoğu zaman en geri gidiyor. Bu yüzden Zafer Meydanı'nın burada ağırlığını koyarak liderliği almasını ve nefesli çıktığı düzlükte gücünü ön plana çıkartarak geriden gelen rakiplerine cevap vermesini bekliyorum.

Kara Kamçı, Gizli Eküri ve Serkan Yaşar tahminlerine www.yarisanat.com üzerinden her zamanki gibi ücretsiz ulaşabilirsiniz. HERKESE BOL ŞANS DİLERİM.

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

6.4.8.1.7.3.2.5
9.12.5.2.3.4.6.14
4.7.8.1.5
2 GÖKDENİZİM // 1
1 ZAFER MEYDANI BANKO
9.11.12

51.2 TL

YİĞİT CAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönder

0 Yorumlar