08 Ekim Foto Finiş İstanbul Altılı Tahminleri


EGENİN ASLANI: Bugün stiline uygun rakipleri sevdiği pist ve mesafede bir araya getiren safkan, değişen jokeyi Saadettin Boyraz ile bir beyaz bayrak ayna yarışına daha çok yakın duruyor.

LONG RUNNER: Şampiyonlar şampiyonu Long Runner, çok uzun bir aranın ardından yeniden usta jokey Halis Karataş'a teslim. Ekürinin Gökhan Kocakaya ile yollarını ayırmasının ardından merakla beklediğim bir bilgiydi. Elbette at - jokey uyumu da at yarışlarında önemli bir faktör ve Long Runner ile Kocakaya arasında da ciddi bir uyum söz konusuydu. Bugünkü performansına nasıl etki edeceğini kestiremesem de Long Runner'ın bu gruptan üstün bir safkan olduğu tartışılmaz bir gerçek. 

MÜBARİZ: Son dönemde Tuğban İzzet Aksoy'un Arap safkanlarının ciddi bir yükselişi söz konusu ki ekürinin Arap atçılığına yaptığı yatırımlarda da artış var. Annesi Yıldız Işığı; Fobi ve Kırmanşah gibi kaliteli isimlerle anneden kardeş olan Mübariz de bu ekürinin iyi orjinli atlarından biri. Safkanın son yarışına baktığımızda istediği gibi koşamadığını ancak ilk startına göre çok önemli bir aşama kaydettiğini görüyoruz. Çünkü o gün geçildiği isimlerden özellikle Egetay çok kaliteli bir isim ve Mübariz o grupta çok iyi bir yerde bitirdi. O mücadelenin ardından düzenli idmanlarını sürdüren tay, dereceli işlerle hazırlandığı bu koşudan birincilikle ayrılmaya çok yakın. 

Foto Finiş İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

4.5.2.1.6
6.1.2.3
3 EGENİN ASLANI BANKO
2.5.1.6.4
1.6.7.14.2.11.12.9
2 LON RUNNER // 6

84 TL

2. ALTILI

2.5.1.6.4
1.6.7.14.2.11.12.9
2 LONG RUNNER // 6
6.1.2
5.7.6.3.2.10.4.9
4 MÜBARİZ BANKO

76.8 TL

YİĞİT CAN'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar