10 Ekim Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan TahminleriLIGHT OF DARKNESS // HARD OF HÜSNE: Light Of Darkness, son yıllarda ülkemize gelen en başarılı dişilerden biri. Foal olmasaydı Gazi'de görmek isterdim. Ancak nasip olmadı. Yurt dışından denenip beklentinin çok altında kaldıktan sonra İstanbul Koşusu'nu kazanarak gücünü bir kere daha gösteren Light Of Darkness'ın bugün için en ciddi rakibinin Hard Of Hüsne olduğunu düşünüyorum. Uzun zamandır Saadettin Boyraz ile start alan ve ha geldi ha gelecek dedirten kalite kısrak bu kez Halis Karataş ile piste çıkacak ve Ankara'da 1000 metreyi 1.02 dereceli çalışmasında çok beğendim. Bugün iki atın başa baş, dişe diş mücadelesi kazananı belirleyecek gibi duruyor. 

ANGEL ALYAAnkara'da kazandığı KV 8 koşuda birçok sorun yaşamasına rağmen en kadar güçlü bir kısrak olduğunu göstererek kısa mesafede güçlü bir sprintle arayı kapatıp sonları çok kolay geçip potoya uzanmıştı. Bugün de rakiplerinin uygun olduğunu düşündüğüm kısraktan birincilik bekliyorum. 

NALKAPON'DAN İSTANBUL'A 4 BANKO! 

KRAL TUNCA: Grup 1 TİGEM'de kazanan atla arasında saliseler vardı. Ardından Adana ve Ankara'da iki kez şartlı koştu. Sık koşturulmasa daha farklı performanslar sergileyeceğini düşündüğüm tay, son startında yarışı -her zaman olduğu gibi- ön grubun hemen arkasında kabullenmişti. Düzlükte bir ara liderliği aldı ancak sonunu getiremedi. Bu durumun en önemli sebebi ise az önce de belirttiğim gibi sık koşması. Aksi hâlde o gruplara kolay kolay boyun eğecek bir at değil. Bugün için Ahmet Çelik ile piste çıkacak olan safkana ben bir şans daha vererek alternatif tek olarak değerlendireceğim. 

KARA KAMÇI, GİZLİ EKÜRİ VE SERKAN YAŞAR ARTIK TEK ADRESTE - TIKLA GÖR!

Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

9.12.11.5.7.1.3.8
2.7.4.5.3.8.9.6
9.8
7.2.6.5.1
3 ANGEL ALYA BANKO
4 KRAL TUNCA // 16.9

51.2 TL

YİĞİT CAN'DAN SON DAKİKA İSTANBUL! TIKLA GÖR

Yorum Gönder

0 Yorumlar