30 Ekim Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Bugün Kurteller ya yarışlara ambargo koyarlar ya da koyarlar. Her atlarının kazanma şansı var, koşan her atları çok güçlü. Yeni çıkardıkları 2 yaşlı İngilizlere, 3 yaşlı Araplara bakılırsa tekelleşmeye doğru gidiyorlar. Her hafta her büyük koşuda koşabilecek potansiyele sahip her yaş aralığında sınıf safkanlara sahipler. Allah yollarını açık etsin. Koşacak olan bütün safkanların ayakları düz bassın. İyi olan, az hata yapan kazansın. 


HAMASET


İki üç boy startta kaldığı yarışı 1200'ü 1.15 tamamlayıp dört boy da fark yaptı. Hasafet'in, Hasanet'in, Popular City'nin kardeşi. Kalite onda, güç onda. Karataş'ın bindiği at geç kalıyor, belli ki mesafe istiyor. Özcan'ın bindiği Gülnişan zorlar mı bilmem ama gerisinden umudum yok. Hamaset için kazanmak zor olmasa gerek. 


SARNIÇBEYİ


Berktimur kaçtı, o kovaladı. İkisi de Kurtellerin atı olduğu için çok da üstüne gitmedi. Ayrıca hep dışarılardan dolandı. O gün geçtiği Afşar, dün güle oynaya potoyu önde geçti. Fıstıkcan Bursa'ya gitti kazandı. Şimdi Ankara'da kozlarını paylaşacağı grubun çok sert olmadığı ortada. Karataş da binmiş ki tadından yenmez. 


LONG RUNNER - BURGAS


Long Runner, sanki Kocakaya'yı arıyor gibi ama Karataş da artık onu daha iyi anladı. Bugün çok farklı bir performans bekliyorum. 2400 metre ve üzeri mesafelerde kuponların olmazsa olmazı elbette Burgas. Sanki 2000'den sonra yarış onun için yeniden başlıyor. Bugün de çok çetin, zorlu, kıyasıya bir mücadele bizi bekliyor. Seyir zevki yüksek olacak.


GÜLHATMİ - OĞUZBOYLU


Uzunda erkek rakiplerine kök söktüren Gülhatmi'yle her mesafenin atı Oğuzboylu, bugünkü rakiplerinin arasında ışıl ışıl parlıyorlar. Tabii ki mesafe 1600 ama Gülhatmi'nin 1600 üzeri her mesafede çok iyi koştuğu da malumunuz. Oğuzboylu da eğer önde çok yüksek bir tempo olmazsa çok çok şanslı oluyor. Tempolu koşularda da zorluyor. Bugün izleyip göreceğiz, çok keyifli mücadeleler bizleri bekliyor. Burada benim öncelikli tercihim ikisi. 


SİLAHLI


Grup 1 Hatay'da sonlarda ne kadar güçlü gelse de Sertberk gibi sert bir rakibe sökmedi. O gün bu grubun neredeyse hepsini geçtiğini de unutmayalım. Üzerine Karataş'ı almış, yarışı iyi okur, sprintini de doğru yerde atar. İlk grup birinciliğini hanesine yazdırır. 


Hasan Kurtuluş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

12.7.4.1.5.2.3
1 HAMASET BANKO
1 SARNIÇBEYİ
// 11
6.2.8.3.4
5.3.7.4.1.9
2.11.12.9.4

84 TL

2. ALTILI

6.2.8.3.4
5.3.7.4.1.9
2.11.12.9.4
14.6 // 13.2
6 SİLAHLI BANKO
7.3.2

-YİĞİT CAN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.