28 Ekim Yiğit Can Ankara At Yarışı TahminleriBARUTHAN

Gurubun gözle görülür net en favori ismidir. Tabela içi ve çevresi dolandığı koşularında rakiplerinden daha iyi sonuçları hanesine yazdıran safkan İzmir'de kazandığı ve beşinci kaldığı performansları değerliydi. Sentetik pistte çabası ve gayretini hakkını alamadığı yarışta tabelanın son sırasına yerleşen Baruthan kilodan usta pilotuyla etkilenmeyecektir. 800-59, 400-30 rahat hazırlığıyla Bursa'dan koşuya katılacaktır. Yanına yazarsam Diyarbakır'da sonuç olarak iyi yerde bitiren çime yatkın kısrak Cinderella önde rakip olarak yazacağım isim olur. 

EGENİN ASLANI

İstanbul ve pistte üç yarış seri ikincilikleri hanesine yazdıran safkan pistle içli dışlı olmasıyla belirli rakiplerinin uygun oluşuyla, çizgiyi önde geçen isim olma ihtimali yüksek olduğundan günün bankosu olur. İnatçı rakibi Agah'la yan yana gittiği koşuda sıkıştırılınca istediği rahatlığı yakalamadığı son koşu performansında yüksek temponun kurbanı oldu. Son düzlükte içten ve dıştan atak yapan rakiplerine karşılığı verdi az farkla sonuca gidemedi. Tempo tutuğu kısa ve orta mesafeli koşularında birincikleri hanesine yazdıran Egenin Aslanı uygun gurupta günün ilk bankosu. 

- ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI -


NEUROSURGEON

Yetersiz performansları sonucu aldığı beşincilikleri kazandığı performansıyla son veren safkan sert gurupta yenisini eklemeye çalışacaktır. Kaçak rakibi Dynamite Power'ın ensesinde koşuyu takip etmesini bekliyorum. Son yarışı ve öncesi özdeşleşmiş stiliyle düzlükte rakibinden sıyrılarak geriden atak yapacak isimlere karşılık vermeye çalışacak Neuroserguon 1000-1.03, 400-25 rahat hazırlığa sahip. Piste uyumuyla favorimdir. 

DOMBRA

Geçen sezon gurup koşularda boy gösteren isim bu seneye daha garanti performansını tutturabileceği rakiplerle sezonu geçirecek kayıtlarla karşımızda. Ankara'da hanesine yazdırdığı iki güzel sonucun ardına dört ay beklemeye geçti. Bu ayın ilk haftası uygun isimlerle yarışını tempoyu uzun mesafede belirleyip rahat birinciliği alarak hazırlıklarına ilgilileri tarafından kısa ve uzun işlerle devam ettirildi. Zil sesiyle önde yerini sağlamlaştırmasını beklediğim Dombra 1200-1.16.8, 1000-1.03, 400-25.8 ve 600-37.5, 400-24.5 rahat hazırlıklarında formunu depoladı. Aldığı avansı lehine döndürebileceği rakiplerine şans tanımayacak safkan günün ikinci güvenilir bankosu. 

- ANKARA AT YARIŞI İSTATİSTİKLERİ -

GELKIZ

Arada ters sonuçları hanesine yazdıran kısrak pist dışına çıkıp iki çim yarışında şans arayıp birinde etkili olarak ikinciliği aldı. 12 gün önce Bursa'da kötü sonuç alırken piste ilk çıkışı performansını etkilemişti. Ankara ve Adana kumuna yatkın Gelkız son birinciliğini pistte denk gurupta rahatça alırken kumda daha başarılı olduğunu kanıtı anlamında performansıyla belli etmişti. 29 çok rahat hazırlığıyla denk gurupta çizgiyi en yakın isimdir. 

FOTO FİNİŞ'TEN ANKARA'YA CAZİP BANKO - TIKLA GÖR

Yiğit Can Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.6.7.3.5
7.3
2 EGENİN ASLANI BANKO
8.2.1.3.5.4.6.7
1.8.3.4.2
7.1.6.2.5

160 TL 

2. ALTILI

8.2.1.3.5.4.6.7
1.8.3.4.2
7.1.6.2.5
1.8.4
1 DOMBRA BANKO
6.1 // 8.11

96 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.