14 Ekim Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Müthiş İstanbul bankolarımın tadına doyamayan bazı yeğenlerimden gizli mesajlar alıyorum. "Dayı, ne olur bize bir İzmir ver, gözünü seveyim. Ganyanda madara olduk, kaç gündür bildiğimizi oynayıp don mintan eve dönüyoruz. Ganyancı defteri kapattı. Borçları kapatmak için peşimize fedailerini taktı. Bizi bu dertten kurtarsan kurtarsan sen kurtarırsın. Methini çok duyduk, seninle dans olmaz. Üstün altılı bilgini kullanarak hazırladığın müthiş İzmir kurgunu bekliyoruz." yazmışlar. Korkma yeğen Dayı'n ölmedi, dimdik ayakta. Onunla ne koruna, ne FBI ne de KGB baş edebilir. İzimden gel, cebini şişir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenimden aldığım istihbaratları kontrol ettiğimde onun bugün bana verdiği bankoların ceketimin iç cebine sıvıştırdıklarımla aynı olduğunu gördüm. İşte o anda iki kat güvendim. Sülo yeğen beni aradığında "Pamuk Yürekli Dayı'm, seni manda sütüyle besler, senin namına çocuklara lolipop dağıtıp hayır dualarını alırım. Allah seni başımızdan eksik etmesin dediğinde onun kripto mesaj konusunda uzmanlaştığını anlamam an meselesiydi. 

Son ayaktaki Lolipop'u da bizim Bakkal Rıza'ya el altından verdim. Git ganyana  kimseye çaktırmadan sana vereceğim müthiş bankoya ganyan alıp cebini şişir dediğimde hemen banka müdürünü arayıp 250.000 gayme kredi istedi. Kredi onayı gelince de koşarak bankaya, oradan da ganyana geçti. Geri döndüğünde yüzünde gülücükler vardı. Elimi öpüp teşekkür ettikten sonra bana bir 70'lik rakı ikramı yaptı. Yanına da bir poşet meze koydu. Yarın sabah kapıma dana göndermesi de mümkün olabilirmiş. Yeter ki verdiğin at gelsin Nalko, bütün sıkıntılarımın bitmesi söz konusu olacak, dile benden ne dilersen derken de boynu büküktü. Onun sıkıntısını bitirmek için hızır gibi yetişmiştim.

Neyse yeğenim, sen şimdi ganyana git, müsveddeyi uzatırken ganyancı yeğenime de bir göz kırp ki kimsin, kimlerdensin anlasın. Gücümü onaylasın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.2.8.5.1
3.9.8.5
2 MANDALORIAN // 6.8
8.1.3.11.10.2.5.9
11 PAMUK YÜREKLİ BANKO
3.8.5.4.6

57.6 TL

2. ALTILI

8.1.3.11.10.2.5.9
11 PAMUK YÜREKLİ BANKO
3.8.5.4.6
3.6.8.2.1.5
11.12.3.1.2.6.7.4
7 LOLLIPOP BANKO

153.6 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar