19 Eylül Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


CHAOTIC: Son kısa mesafeli koşusunda temponun düşük kalmasından olumsuz etkilenen safkan, bugün istediği mesafede aradığı tempoyu bulacağa benziyor. Kantarmasını yakından tanıyan ve de daha evvelinde bu mesafede iki yarış kazandığı jokeyi ile ön plana çıkıyor. 

KÖÇEK // ALTINSUYU: Bursa'da kazandığı yarışta alt grubu geçen Köçek için bugünkü rakiplerine onlara oranla daha zorlu ancak genel durumuna ve de evvelki yıllarda zorlu gruplarda sergilediği performansla bugün de koşunun en şanslı ismi gibi görünüyor. Çim pistte son dönemde sert rakipler arasında elde ettiği iyi neticelerle dikkat çeken Altınsuyu ise bugün için Köçek'in en ciddi rakibi olacağa benziyor. Benzer şekilde Gülçin Sultan da bu koşuda ihmale gelmeyecek başlıca isimlerden biri. 

CEVHER// OĞUZBOYLU: Bugünkü G1 koşudan Cevher ve Oğuzboylu'yu çıkaracak olursanız G2 veya G3 onlara ilaveten birkaç ismi daha sildiğinizde ise KV yarışa dönüyor. Yani formdaki Cevher ile evvelki senenin kolay kazanan ismi Oğuzboylu ikilisi burada rakiplerinden epey önde görünüyorlar. Bende ikisini yazıp diğer ayaklarda sürpriz arayacağım. 

DRAGON BORN: Kariyerine hızlı bir başlangıç yapan ancak daha sonrasında yaklaşık olarak bir yıl geri alınan Dragon Born'un üst düzey rakiplerinin arasındaki görüntüsünün bu gruba yeteceği aşikâr. Gördüğü her yarışta da ilerleyen bir form durumuna sahip. Son katıldığı kısa vadeli koşudaki ikinciliğinde elde ettiği ikinciliğin ardından bu gruba sonlardaki etkili ataklarıyla hakim olmasını bekliyorum.

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

8.6.5.2.3.7
3.6.1 // 5.7.9
5.8 
3.1.5.6.4
1 DRAGON BORN BANKO
7.11.6.8.3

72 TL

NALKAPON DAYI'NIN ELAZIĞ TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

0 Yorumlar