16 Eylül Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU 804 TL)


DESTAN YAZAR // BABACANDIR: Yiğitkardeş ile Zafermeydanı arkası üçüncülüğünden sonra katılacağı bu yarışta sert rakiplerine kıyasla kilo avantajına sahip olan Destan Yazar ile son dönemde yükselen bir form grafiği bulunan Babacandır ikilisinin öne çıktığı yarışın her sonuca da açık olduğunu söylemekte yarar var.


KAPAKLICAN // SUNGURLU: Gruba şöyle bir göz attığımızda daha önce karşılaştığı rakipler ve de ortaya koydukları performansla Sungurlu ile Kapaklıcan'ın gruptaki diğer isimlerden biraz daha ön planda olduğunu söylememiz mümkün. Bu isimlerden biri formsuz görünse de, diğeri bir süredir pistlerden uzak kalsa da grubun uygunluğunun hesaba katılması gerekiyor. Eğer ikisinden biri kalitesi kadar koşarsa diğerlerinin şansı yok. 

FIRTINALAR DİYARI // EDİZHAN BEY // AYNZÜLEYHA: İlk startına Müslüm Çelik idaresinde hazırlanan ve de kolay kazanan Fırtınalar Diyarı, idman pistinde formunu koruduğunu göstermesiyle ilk atım. Maidenden çıkarken beğenimi kazanan Edizhan Bey ile henüz tam kapasite koşmadığına inandığım Aynzüleyha ise Fırtınalar Diyarı'nın en ufak hatasını affetmeyecek iki isimdir. 

BÜKEÇ // VİZİGOT: Bugün ilk kez çim piste çıkacak olan Bükeç'in kumda ortaya koyduğu görüntüden daha iyi bir performansla koşacağına inanıyorum. İstanbul'da kısa vadeli koşuda yaptığı üçüncülüğün ardından buraya gelen ve de Tolga Yıldız'ın da tek yarış için Ankara'ya geldiği Kaizbert temsilcisi Vizigot dikkat çeken bir diğer isim. 

OLİNDA: Son koşularında oldukça farklılaştığını gördüğüm kısrak uzun zaman sonra bugün ilk kez ideal pist ve mesafesine çıkıyor. Şimdiye dek kazandığı iki koşu da 1900 metre çim pistte olan ve de uzayan mesafelerde her zaman daha iyi performans sergileyen Olinda, iki koşu öncesinde Expectancy arkası dördüncülüğündeki performansını tekrarlaması durumunda kolay kazanacaktır. 

GÜLNİŞAN: Yavuzum ve de Lady Ceylin gibi safkanlarla anadan kardeş olan safkan, yarış hayatının ilk koşusunda startla birlikte aldığı liderliği son 20 metreye kadar korumuştu. Ancak son metrelerde dışından güçlü gelen rakibi Bebesha'ya kaybetti. Bebesha ise bundan 10 gün sonra henüz ikinci yarışında A2 Şerife Bacı Koşusu'nu kazanarak kalitesini ortaya koydu. Yani Gülnişan, ilk koşusunda kötü bir rakibe değil, sınıf bir ata sonlara kadar direndi. Buradan yola çıkarak, iç kulvar avantajına sahip olan Gülnişan'ın bugün karşılaşacağı rakiplerine üstünlük kurması beklenebilir. 

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

5.1.4.9.2.3
7.4.1.8.3.6
1.4.7.5.2.3.6
2.4.3.1
3 OLİNDA // 2
11 GÜLNİŞAN BANKO

80.64 TL

FOTO FİNİŞ'İN GENİŞ YORUMLU İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

0 Yorumlar