07 Eylül Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Şov var yeğen şov! Dün sana verdiğim müthiş bomba bankom HEPBİRİNCİ resital yaptı resital! O kazanır kazanmaz TJK Reisi etrafındaki yardakçılarıyla acil toplantı yaptı. Nasıl olur da Nalkapon'un bomba bankosu kazanır. Paralı sitecilere ben ne diyeceğim, diye öfkeden deliye döndü. Ondan sonra da paralı sitecilerden gizli bir arama aldı. Bizde olmayan bombayı Nalkapon banko veriyor. Sahadaki seyis yeğenlerinin hemen tespit edilmesini istiyoruz, dediler. TJK Reisi de o iş bende deyip hemen fedailerini topladı. İzmir'de Karşıyakalı Cemo yeğenim, Adana'da Dürbün Necdet, İstanbul'da da Süpürgeci Sülo, kelle koltukta geziyor. Bundan sonra hiçbiri güvende değil. 

Karşıyakalı Cemo yeğenim bana bugün posta kuşu yolladı. Telefonlar dinleniyor, gizli mesajlar okunuyor. O da son çare olarak güvercin kiralamış. Mektubu kısa ve özdü. Anayurttan Dayı'ma selam olsun. Bugün beraber olup TJK Reisi'nin aklını ALAK. İşte o anda durumun ciddiyetini anladım yeğen. Hemen İtalyan mafyasına haber uçurdum. Korumaya ihtiyacım olması söz konusu. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

5.2.8.14.12

7.2.8.15.3.1

10.13.1.9.6.7

5 ANAYURT BANKO

5 ALAK // 1

3.9.10.1.13.15


1 Yorumlar

  1. Sen isim ver o adamı karım yapım nalkoya laf yok kim cismine şöyle adını soyadını yaz bana şöyle onun gotune atom bombası koyar güneşe yollarım ..yürü be nalko ihtiyarların gozbebegi

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski