09 Eylül Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriGücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün ufakçı yeğenlerimin yüzü çok gülecek. Dayı'mın sayesinde yüzüm güldü diyenlerin sayısı artacak. Onlara verdiğim dört müthiş banko da resital yaptığında bira yanında leblebi paraları da çıkmış olacak.

Karşıyakalı Cemo yeğenim sabah erkenden aradı. İkinci ayakta Aslışahane, sonra Alpsarı, ondan sonra Pıtır, en son da Sikilaçi kazanacak dedi. Kendinden emin konuşuyordu. Onu bu kadar özgüvenli görmemiştim. Telefonu hızlıca kapatıp ortadan kayboldu. Anladığım kadarıyla TJK Reisi'nin fedaileri peşindeydi. Ne yaparlarsa yapsınlar boş yeğen. Yel, kayadan toz götürür. Nalkapon'un bileği bükülmez, Nalkapon'da seyis yeğen tükenmez. Onların herkesten bir sır gibi sakladığı bombaları ahır kapısı dinletip tespit etmem bazı kesimleri rahatsız ediyor. Paralı siteciler isyan ediyor. Ama Dayı'n da kelle koltukta yaşayıp dur durak bilmiyor. Biz yola kefenimizle çıktık, haberin ola.

Şimdi sana düşen doğru ganyana gidip ne verdiysem aynısını oynamak. Akşam giderken de cebini şişirip arkana bakmamak. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2.8.1.7.4.5
4 ASLIŞAHANE // 11.14
1 ALPSARI // 4
2 PITIR BANKO
7 SCHILLACI // 9.8.5.2.3
8.3.4.1.17.7.9.19.10.2

4.8 TL

1 Yorumlar

  1. ulan bir günde bul amk her yer agf geliyor birtane süprüz kuponunda yok bide o kadar emin konuşuyorsunki kesin içerde sanırlar . zaten sana bir defa inanmadım inananında taa .... kendi payına senin bulduğun oyun 100 tl yi geçmez dallama gibi oyun veriyorsun hiç vermede millettin canını sıkma

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski